Biedronka
Tomasz Warszewski/Adobe Stock
Newsy

Biedronka przed świętami zmienia godziny otwarcia sklepów. Sprawdź, zanim pójdziesz na zakupy

Wir świątecznych zakupów trwa w najlepsze. Sieć Biedronka przygotowała dla swoich klientów wydłużone godziny otwarcia.
Aleksandra Jaworska
grudzień 12, 2020

Grudzień to czas świątecznych zakupów i przygotowań na Wigilię. Nie zawsze mamy czas, żeby zrobić je zgodnie z planem. Niektóre ze sklepów wyszły naprzeciw swoim klientom. Co zmieniła sieć Biedronka?

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Świąteczne zakupy bez stresu

Grudzień nie może się odbyć bez dwóch rzeczy. Wigilii i zakupów świątecznych. Pierwsza gwiazdka zwiastuje czas z bliskimi i wspólne kolędowanie. Chwilę wcześniej musimy jednak zrobić coś, co nam to świętowanie ułatwi. Czas świątecznych zakupów właśnie nadszedł.

Pamiętając o pandemii, która nie odpuszcza na krok, na zakupy wybieramy się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Obowiązkowe maseczki to tylko jedno z bieżących zaleceń. Nadal obowiązuje reguła zachowania dystansu społecznego.

Sklepy najczęściej są zaopatrzone w preparaty do dezynfekcji rąk i rękawiczki ochronne.  W trosce o bezpieczeństwo m.in. Biedronka stosuje się do wymogów sanitarnych Ministerstwa Zdrowia. W sklepach sieci znajdziemy rękawiczki jednorazowe i żel antybakteryjny.

Nowe godziny otwarcia Biedronki

Sieć sklepów, którą od lat kochają Polacy, zmienia godziny otwarcia swoich placówek. Zmiana dotyczy czasu przedświątecznego, począwszy od dnia 14 grudnia. Wydłużenie godzin da szansę na zrobienie niezbędnych zakupów, gdyż mniejsza ilość osób mogących przebywać w sklepie to nie lada utrudnienie.

Biedronka gwarantuje mniejsze zespoły, które wymieniają się w ciągu dnia. Szybkość i wygodę zakupów. Wszystko, żebyście nie stali w kolejkach!

Nie wszyscy klienci mogą pracować z domu. Dzięki wydłużonym godzinom pracy sklepu także osoby chodzący normalnie do pracy mają szanse zrobić zakupy bez stania w ogromnej kolejce do kasy.

Sklepy sieci Biedronka od 14 grudnia do świąt będą otwarte od 6 do 24, a wybrane placówki będą czynne 24 godziny na dobę (trzeba pamiętać, że od 23:50 do 00:05 będzie obowiązywała przerwa techniczna w działaniu kas).

Dokładną listę znajdziecie na stronie www.biedronka.pl. Warto również przypomnieć, że w grudniu są 3 niedziele handlowe. Pierwsza była 6 grudnia, druga 13 grudnia, a ostatnia 20 grudnia.

Komentarze