Bandziorek
YouTube
Newsy

Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” znalazł piękną dziewczynę. Uwielbiają pić razem kawę

Serial o perypetiach kawalerów poszukujących miłości od lat cieszy się dużym powodzeniem. Jednego z bohaterów serii ze swoją partnerką połączyła wielka miłość. Uwielbiają też pić razem kawę.
Aleksandra Jaworska
styczeń 03, 2021

Polacy lubią seriale. Szczególnie jeśli ich bohaterowie to prawdziwe postacie, do których dystans wydaje się krótki i możliwy do utożsamienia. 

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Chłopaki do wzięcia

Polski serial dokumentalny o znaczącej nazwie Chłopaki do wzięcia jest emitowany od 7 października 2012 na kanale Polsat Play. Serial opowiada historię kilku bohaterów m.in. Krzysztofa „Bandziorka”, pana Stasia i jego syna Andrzeja, pana Franka, braci bliźniaków – Alexa i Adama, Jarusia, Ryszarda „Szczeny”, Wojtka, Mariusza „Supermario” oraz innych mężczyzn, którzy nadal nie znaleźli miłości.

To czasami przejmujące portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i nie lubią samotności. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zamierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania. W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach.

Najczęściej jednak boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli mieć coś do zaimponowania dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych. Mimo przeciwności losu nie tracą wiary w miłość. Niektórym nawet znalezienie partnerki się udaje. 

Krzysztod
YouTube

Jednym z takich bohaterów jest charyzmatyczny i zdystansowany Krzysztof, który jak donoszą portale internetowe, znalazł dziewczynę na Mazurach, dokąd przeprowadził się za pracą. Danuta jest od niego delikatnie starsza starsza i zdaje się wiedzieć, czego chce. Krzysztof nazywany jest Bandziorkiem i od początku programu jako główne swoje marzenie podawał znalezienie prawdziwej miłości. 

„Chłopak do wzięcia” w końcu się zakochał

Żadna z dotychczasowych plotek o jego rzekomych związkach nie doczekała się potwierdzenia. Jednak do Bandziorka wreszcie uśmiechnęło się szczęście. Po wyjściu z więzienia, w którym spędził 2 lata, dostał propozycję pracy w gospodarstwie rolnym na Mazurach. Bandziorek szybko podjął decyzję o przeprowadzce. Okazała się jedną z najlepszych, jakie podjął w życiu.

Właśnie tam czekała na niego wymarzona kobieta, z którą od razu poczuł się jak z bratnią duszą. Zaczęło się od całonocnych rozmów i wspólnego picia kawy. Krzysztof zaczął więc Nowy Rok ze swoją wybranką, z którą zamierza spędzić resztę życia. Zakochany po uszy doczekał się spełnienia swojego największego marzenia. A jak wiadomo, we dwoje nie tylko kawa smakuje najlepiej!

Komentarze
Rudi Schuberth, sklep z wędlinami
ONS/Pixabay,Nico_Mastro
Newsy Rudi Schuberth narzeka na niską emeryturę. Ma jednak dochodowy biznes z wędlinami
Jak donoszą portale internetowe, znany polski piosenkarz uwił sobie gniazdko na Kaszubach. Kupicie w nim m.in. wędliny domowej roboty.
Aleksandra Jaworska
styczeń 03, 2021

Rudi Schuberth szerszej publiczności znany jest szczególnie z teleturniejów Zgadula i Śpiewające fortepiany . Muzyk zasiadał też w jury programu Jak oni śpiewają .  Koncertował w kraju i za granicą W latach 80. współtworzył Okolicznościowo-Rozrywkowy Syndykat Wały Jagielloński, a od 1979 współpracował z kabaretem Tey . Na jego koncerty można było udać się również za granicę. Rudi Schuberth koncertował dla Polonii w Kanadzie. W 2013 roku wystąpił tez na  Kabaretonie podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. To autor popularnych piosenek „Córka rybaka” czy „Monika – dziewczyna ratownika”. Muzyk zdradził miejsce, zrobione  z myślą o emeryturze Pandemia zmieniła rzeczywistość w różnych obszarach. Między innymi w istotnych obszarach finansowych. Niektóre branże, w tym branża artystyczna, odczuły solidny cios. Artyści już wiosną zaczęli narzekać na niską emeryturę i niemożliwość utrzymania się z niej. Do gwiazd, które odczuły oddech pandemii na plecach, dołączył również Rudi Schuberth. Muzyk nie zamierza jednak poddawać się brutalnym stawkom emerytury. Rozwiązaniem problemu mają być domowe wędliny, prawdziwe ciasto, przytulne wnętrza i wspólne śniadania z gospodarzami. Właśnie tak wygląda dochodowy biznes piosenkarza, który znajdziecie w sieci pod nazwą Folwark Otnoga. Miejsce działa od maja do września. W folwarku jest bardzo kameralnie, a właściciele mają do dyspozycji kilka pokoi. Ceny nie są wygórowane, a możliwość rezerwacji nie graniczy z cudem. Ceny u Rudiego Schubertha Nie zwalają z nóg. Nocleg ze śniadaniem kosztuje 105 zł za osobę, czyli 210 zł za pokój dwuosobowy. Na oficjalnej stronie możemy przeczytać, że pokój można wynająć tylko z opcją...

Przeczytaj