ania mucha schudła
ONS
Newsy

Anna Mucha oburzona zamkniętymi sklepami spożywczymi w święta. Ma rację?

Tuż przed Wielkanocą Anna Mucha wybrała się na wyprawę w poszukiwaniu otwartych sklepów spożywczych. Sprawdźcie, czy się jej udało.
Katarzyna Wyborska
kwiecień 05, 2021

Dla większości Polaków święta wielkanocne to czas odpoczynku i świętowania z najbliższymi. Jednak nie wszyscy obchodzą Wielkanoc, na co zwróciła uwagę aktorka Anna Mucha. Gwiazdka była bardzo niezadowolona z tego, że przed świętami sklepy były zamknięte, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Sprawdźcie szczegóły!

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Czy sklepy spożywcze są otwarte w Wielkanoc?

Bardzo aktywna w mediach społecznościowych aktorka Anna Mucha tuż przed świętami dała wyraz swojemu niezadowoleniu. Celebrytka jeździła po całej stolicy w poszukiwaniu podstawowych produktów spożywczych i była zdruzgotana, że wszystkie sklepy są zamknięte. Całą wyprawę relacjonowała oczywiście na swoim profilu na Instagramie.

Gdy znalazła w końcu otwartą piekarnię, natychmiast dała o tym znać swoim obserwującym:

Chleb jest i będzie w Warszawie, za to cholera jasna spożywczak zamknięty.

Wobec tego Mucha udała się na poszukiwania otwartego sklepu spożywczego. Przy okazji zapytała swoich obserwujących o to, gdzie w Warszawie może kupić potrzebne jej produkty:

Gdzie w Warszawie ateiści, agnostycy i innowiercy robią zakupy w święta? Wody szukam, gałki muszkatołowej szukam.

Zobacz także

Choć te słowa mogą być dla niektórych kontrowersyjne, to aktorka zwróciła uwagę na ważne zjawisko. W Polsce w katolickie święta obowiązują dni wolne od pracy, jednak nie wszyscy te święta obchodzą – wobec tego aktorka ironicznie zaczęła się zastanawiać, gdzie osoby innej wiary lub w ogóle niewierzące mają w tym czasie zrobić zakupy.

Na szczęście w końcu udało się jej znaleźć otwarty sklep:

No to update ze świątecznych warszawskich ulic (...) Azjaci nas uratują, jest całkiem nieźle zaopatrzony sklep i ten sklep rzeczywiście jest zawsze albo prawie zawsze jest czynny. I tak jak powiedziałam, jest całkiem nieźle zaopatrzony nie tylko w polskie specjały, ale także azjatyckie. Gdyby komuś już żur bokami wychodził.

Zgadzacie się z Anią, że nie wszystkie sklepy spożywcze powinny być pozamykane w święta, czy wręcz przeciwnie? Czy aktorka słusznie się zdenerwowała?

Czytaj także:

Komentarze