Anna Lewandowska pije wino na randce, a co z dziećmi? Zaskakujące wyznanie
ONS.pl
Newsy

Anna Lewandowska pije wino na randce, a co z dziećmi? Zaskakujące wyznanie

Jak każdy człowiek, również Anna Lewandowska lubi czasami odpocząć i spędzić wieczór z drugą połówką. W mediach społecznościowych pokazała iż ten czas umila sobie lampką wina. Internauci zainteresowali się, co wówczas dzieje się z dziećmi. Tą odpowiedzią będziecie zaskoczeni.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 28, 2021

Udana randka z mężem? Cisza, spokój, lampka wina, dobre jedzenie. Czas we dwoje w związku jest bardzo ważny. Jednak kiedy ma się dzieci i szereg obowiązków zawodowych, nie jest łatwo znaleźć przestrzeń na taki czas sam na sam. Doskonale wie o tym Anna Lewandowska, która tak układa swój grafik, by móc od czasu do czasu spędzić choć chwilę tylko z mężem, Robertem. Tym razem trenerka opowiedziała o swoim wieczorze przy winie na Instagramie, kończąc swój wpis przewrotną puentą.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Małżeństwo Lewandowskich 

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Tworzą zgrany duet nie tylko we wspólnym biznesie, ale przede wszystkim jako małżeństwo i rodzina dla swoich dwóch córek, Klary i Laury. Oboje ze względu na zobowiązania zawodowe są dość zajętymi ludźmi na co dzień, jednak starają się znaleźć też czas tylko dla siebie. Oboje zdają sobie sprawę, jakie to ważne  w tak zabieganym życiu.

Czas we dwoje

Lewandowscy postanowili spędzić trochę czasu tylko we dwoje i spędzili dwa dni bez dzieci. Anna tak opisała ten czas: „Dwa dni tylko we dwoje. Dawno nie mieliśmy tyle czasu tylko dla siebie. Praca, obowiązki, dwójka małych dzieci, pandemia… Po tych dwóch dniach doszliśmy do wniosku, że czas płynie jakby wolniej. A wieczorem przy lampce wina… przeglądaliśmy zdjęcia dzieci. Klasyk, prawda?”.  

Klasyk, prawda! Chcemy odpocząć od dzieci, napić się wina w dorosłym towarzystwie, a i tak cały czas myślimy i rozmawiamy o dzieciach :)

Nie tylko żona męża

W czerwcu 2013 roku Anna Lewandowska wyszła za mąż za wschodzącą gwiazdę polskiej piłki nożnej, Roberta Lewandowskiego. Od tego momentu ich kariery zaczęły rozwijać się bardzo dynamicznie. Przez pewien okres czasu, trenerkę posądzano o to, że swoją popularność i działalność opiera na słynnym nazwisku męża. Z czasem jednak Lewandowska udowodniła, że na swój sukces zapracowała sama.

Zobacz także

Działalność Lewandowskiej 

Anna Lewandowska swoją przygodę ze światem fitnessu rozpoczęła po zakończeniu kariery sportowej. Wówczas założyła blog, na którym dzieliła się swoją wiedzą o ćwiczeniach i zdrowym odżywianiu.

Dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych trenerek nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Swoim nazwiskiem sygnuje m.in. aplikację mobilną, obozy sportowe, książki motywacyjne, płyty z treningami, catering dietetyczny i markę zdrowych przekąsek.

Na swoim profilu na instagramie zamieszcza też propozycje zdrowych i bardzo smacznych dań, takich jak np. te naleśniki z bananem na ciepło oraz zdrową nutellą:

Czytaj także:

Komentarze