anna lewandowska makaron
Adobe Stock/ONS.pl
Newsy

Anna Lewandowska na początku związku oszukiwała Roberta i podawała mu makaron z…

Anna Lewandowska to dziś najpopularniejsza trenerka i bizneswoman nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Uczy zmieniać nawyki ludzi na lepsze, popularyzuje zdrowe odżywianie. Jednak nie zawsze tak było, a doskonale wie o tym Robert.

W ostatnich latach w popularnych trendach utrzymuje się zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna. To klucz nie tylko do ładnej sylwetki, ale przede wszystkim do dobrego zdrowia, lepszego samopoczucia oraz długiego życia. Doskonale zdaje sobie z tego Anna Lewandowska, która za pośrednictwem swojego bloga, aplikacji czy mediów społecznościowych stara się zmieniać złe nawyki ludzi na całym świecie.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Zdrowy styl życia Ani Lewandowskiej

To hasło dla wielu osób kojarzy się z wyrzeczeniami, detoksem, głodówkami, ciągłym ograniczaniem się oraz ciężkimi treningami. Jednak nie o to w tym wszystkim chodzi. Zdrowy styl życia to nie tylko świadome żywienie czy regularna aktywność fizyczna, a także rozsądkowe podejście do całej sprawy. Chodzi o umiejętność dobrych wyborów bez karania się za popełnione błędy, bo każdy je popełnia. Aby osiągnąć sukces, trzeba iść krok po kroku, a tego uczy jedna z popularniejszych trenerek, Anna Lewandowska.

Kariera Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska to nie tylko żona swojego męża Roberta, ale przede wszystkim bizneswoman i sportsmenka. Lewandowska przez kilkanaście lat trenowała karate, gdzie również należała do polskiej reprezentacji, z którą jeździła na szereg różnych zawodów. Po zakończeniu kariery sportowej postanowiła dalej realizować się w sporcie oraz tym, co lubi, czyli zdrowym stylu życia oraz uczeniu ludzi dobrych nawyków. Dziś Anna Lewandowska ma swoją markę, pod którą realizuje wiele różnych projektów, takich jak aplikacja treningowa, obozy sportowe, zdrowy catering z dostawą do domu, kawiarnie bez przetworzonego jedzenia, filmy z treningami czy kosmetyki. Bizneswoman jest wszechstronna i nie opiera się jedynie na nazwisku swojego męża, a również pracuje na swoją własną markę.

Polscy Beckhamowie

Anna i Robert Lewandowscy to najpopularniejsza polska para, która jest porównywana do Victorii i Davida Beckhamów. Obie pary są równie piękne, kreatywne i bogate. W duetach tworzą wspólną markę, którą sygnują wiele produktów. Można powiedzieć, że wspólnie tworzą całość pod jednym nazwiskiem. Lewandowscy oprócz tych cech są również zgodni oraz mają podobne priorytety w życiu jak zdrowe odżywianie, które jest kluczem do dobrego samopoczucia i dobrego zdrowia czy aktywność fizyczna. Jednak te cele nie zawsze były ze sobą spójne.

Makaron Anny Lewandowskiej na obiad

Anna Lewandowska jest jednym z autorytetów dla społeczeństwa w kwestii zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Jednak nie zawsze tak było. Ania w jednym z wywiadów wspomniała początki swojego związku, kiedy trzymała się z daleka od kuchni i nie mogła pochwalić się zbyt dużymi umiejętnościami kulinarnymi. Wówczas by zaimponować, a jednocześnie nie zaliczyć wpadki, początkującemu piłkarzowi kupowała gotowy makaron bolognese, odgrzewała go w domu, a następnie serwowała Robertowi. Dziś taka opcja nie wchodzi w grę. Lewa nauczona na błędach, wspierająca idee zdrowego odżywiania, nie zdecydowałaby się po raz kolejny na taki krok.

Komentarze