Anna Kalczyńska wyrzuciła te 2 produkty z diety. To dlatego w wieku 44 lat nadal zachwyca sylwetką
ONS.pl
Newsy

Anna Kalczyńska wyrzuciła te 2 produkty z diety. To dlatego w wieku 44 lat nadal zachwyca sylwetką

Osoby pracujące w mediach muszą nieustannie dbać o swoją figurę. Wie o tym Anna Kalczyńska, która dzięki diecie może się pochwalić zgrabną sylwetką!
Katarzyna Wyborska
marzec 28, 2021

Dziennikarka i prezenterka znana widzom z prowadzenia programu „Dzień Dobry TVN” może się pochwalić smukłą sylwetką. Osoby pracujące w telewizji dobrze wiedzą, że niestety w tym zawodzie trzeba nieustannie dbać o figurę. Kamery bowiem bardzo dodają kilogramów i są bezlitosne!

Żeby być ciągle w formie, trzeba dużo się ruszać i dbać o dietę. Jest to bardzo trudne, gdy pracuje się jako prezenter w telewizji. Gdy program rozpoczyna się o godzinie 7 rano, w studiu trzeba być nawet przed 6, by przygotować się do pracy! Prezenter musi się zapoznać z tematami i scenariuszem programu. Później zajmują się nim charakteryzatorzy, którzy układają fryzurę i robią makijaż. Nawet panowie występują w makijażu! Wszystko po to, by twarz wyglądała dobrze w ostrym świetle na planie.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Dieta Anny Kalczyńskiej

Prezenterka „Dzień Dobry TVN” Anna Kalczyńska coś o tym wie! Ma swoje sposoby na to, by po czterdziestce cieszyć się zgrabną figurą. O tym, jak dba o siebie Kalczyńska opowiedziała fanom na swoim profilu w mediach społecznościowych:

3 razy w tygodniu trening pilates plus cardio, codziennie spacer 30 min plus oczywiście dieta. Śniadanie (nawet o 5 rano), ostatni posiłek o 19. Zero słodyczy, minimum pieczywa.

Taka dieta i duża dawka ruchu muszą być naprawdę skuteczne! Dziennikarka jest dość aktywna w mediach społecznościowych i niedawno pochwaliła się swoim fanom, że udało się jej zrzucić 2 kilogramy. Ale to nie koniec! Dziennikarka planuje bowiem łącznie schudnąć aż 8 kilogramów.

Zobacz także

Reakcje fanów na przemianę prezenterki

Pod zdjęciem udostępnionym na Instagramie wiele osób wyraziło swój podziw. Jedna z użytkowniczek zapytała:

A co Pani myśli o tej nowej metodzie odżywiania według zaleceń 2×ME ? Dość rewolucyjna!!

Kalczyńska odpowiedziała, że być może spróbuje tej metody:

no, mało powiedziane!:) myślę że jak mój plan nie zadziała to rzucę się w to! Z przyjemnością:)))

Jednak inni komentujący stwierdzili, że prezenterka jest już wystarczająco szczupła:

Ile Pani waży? Ma Pani piękna figurę :)

i tak niestety promuje się zaburzenia odzywiania i wizerunku wlasnego ciała.. jest Pani MEGA szczupła, jeszcze 6 kg mniej, a będzie to strasznie niezdrowo wyglądać. :(

Zgadzacie się z nimi?

Komentarze