Anna Dereszowska
ONS
Newsy

Anna Dereszowska wyleciała na rajską plażę. Pokazała boską figurę w kostiumie. To efekt modnej diety

Aktorka nie próżnowała pod koniec roku. Zamiast domowej klasyki, wybrała wakacje na rajskiej plaży.
Aleksandra Jaworska
styczeń 03, 2021

Tegoroczne przywitanie roku 2021 wyglądało trochę inaczej niż w poprzednich latach. Wszechobecna pandemia pokrzyżowała niektóre z planów. Większość z was została pewnie w domach.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Pandemia kontra artyści

W ostatnim roku dostało się wielu branżom. Straty odnotowali restauratorzy, branża hotelowa i kulturalna. Artyści prześcigają się w narzekaniu na swój aktualny stan portfela lecz nie wszyscy. Z pandemią doskonale radzi sobie Anna Dereszowska, która postanowiła przywitać Nowy Rok w klimacie prawdziwie egzotycznym. Na swoją podróż urlopową wybrała popularny wśród gwiazd kierunek. 

Dereszowska na rajskiej plaży

Aktorka udała się na Zanzibar. Postanowiła wnieść do swojej polskiej, szarej codzienności więcej słońca. Ten sam kierunek, jakiś czas temu wybrali też: Natalia Kukulska, dziennikarka Joanna Racewicz, Iwona Pavlović, Rafał Zawierucha oraz Julia Wieniawa.

Wyspa kusi plażami, gwarancją pogody i wodą w kolorze turkusu. Anna Dereszowska spędziła na Zanzibarze sylwestrową noc. Na jednym z jej ostatnich postów na Instagramie możecie zobaczyć, jak przechadza się po plaży w białym kostiumie. Zdjęcie wygląda jak namalowane!

Dereszowska ze zdjęcia ma nienaganną figurę, którą zawdzięcza głównie specjalnej diecie. Jest ona związana z chorobą Hashimoto, która dotyczy tarczycy. W Polsce ponad milion osób jest zdiagnozowanych w podobnym kierunku. Aktorka została poniekąd zmuszona do zmiany własnych nawyków żywieniowych.

Jak donoszą portale internetowe, zdecydowała się na dietę pudełkową. Kolejnym, ważnym krokiem było wyeliminowanie glutenu i laktozy. Za pomocą tych małych zmian jest w stanie zachować nienaganny wygląd, poprawiać swoje wyniki badań i odpowiednim jedzeniem wpływać na własne samopoczucie. 

Nowy Rok przyniesie moc pozytywnych zmian

Aktorka zadeklarowała, że ten rok będzie dla niej normalniejszy, lepszy, pełen życzliwości i uśmiechu. Z tego względu postanowiła zacząć go w tak urokliwym miejscu. Kilka dni wcześniej ujawniła swoim fanom szokującą informację. Dereszowska planuje bowiem wyprowadzenie się z Warszawy wraz z Danielem Duniakiem i dziećmi. Docelowym miejscem pary będą polskie Mazury.

 

Komentarze