Anita Werner ma ciało doskonałe. Zrezygnowała z jedzenia dwóch tradycyjnych produktów
ONS.pl
Newsy

Anita Werner ma ciało doskonałe. Zrezygnowała z jedzenia dwóch tradycyjnych produktów

Prowadząca Faktów TVN od lat zachwyca niezmiennie idealną sylwetką. To efekt nie tylko regularnych ćwiczeń w pocie czoła, ale i odpowiednio dobranej diety.

Dziennikarka skończyła właśnie 43 lata. Tymczasem figury zazdroszczą jej nawet dziewczyny młodsze o 20 lat.

Jaki jest przepis Anity Werner na zawsze perfekcyjną formę? Nie zgadlibyście, czemu dziennikarka zawdzięcza taki wygląd.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Jak wyglądała kariera Anity Werner?

Po zdaniu matury w jednym z łódzkich liceów chyba nawet sama 19-letnia Anita nie spodziewała się, w jaki sposób potoczy się jej życie.

Zaraz po uzyskaniu świadectwa dojrzałości, Werner rozpoczęła studia na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku kulturoznawstwo.

Wiązało się to z jej zainteresowaniami. Młoda Anita upodobała sobie szczególnie film. Jej pierwsza styczność z kinematografią miała miejsce już w trakcie nauki w liceum.

17-letnia Werner wystąpiła w jednym z filmów Władysława Pasikowskiego. Najbardziej zapamiętany został z kolej jej występ w polsatowskim serialu „Zostać miss”.

Werner miała wtedy zaledwie 21 lat. I wówczas postanowiła także zrezygnować ostatecznie z dalszych prób podbijania świata filmu.

Zobacz także
46-letnia Anna Kalczyńska ma figurę modelki. Dziennikarka wyrzuciła te 2 produkty z diety

46-letnia Anna Kalczyńska ma figurę modelki. Dziennikarka wyrzuciła te 2 produkty z diety

Dorota Zawadzka dzięki tej diecie schudła 30 kg. W wieku 58 lat może pochwalić się idealną figurą

Dorota Zawadzka dzięki tej diecie schudła 30 kg. W wieku 58 lat może pochwalić się idealną figurą

Swoje miejsce na ziemi Anita Werner znalazła dopiero w telewizji. Po krótkim epizodzie w sportowej stacji Wizja Sport, młoda adeptka dziennikarstwa przeniosła się do TVN.

Z niebiesko-żółtą stacją związana jest od samego jej powstania. „Małżeństwo” Werner i TVN przeżyło w tym czasie już razem wiele zakrętów i sukcesów.

Skoro już jesteśmy przy wątkach matrymonialnych, winni jesteśmy wam zdradzić co nieco z prywatnego życia prezenterki Faktów TVN.

43-latka jeszcze nie zdążyła założyć na swój palec obrączki. W tym momencie jest w szczęśliwym związku z innym dziennikarzem, Michałem Kołodziejczykiem – razem mają na koncie nawet napisanie wspólnej książki.

Jak Anita Werner dba o swój wygląd?

Dziennikarka nie kryje, że nie mogłaby się pochwalić perfekcyjnym ciałem, gdyby nie ciężka praca  na siłowni i bieżni.

Anita Werner żyje sportem. Przyznaje się do tego, że ciężary na siłowni przerzuca przynajmniej trzy razy tygodniowo. Za każdym razem po dwie godziny…

Prezenterka powiedziała w jednym z wywiadów wprost:  – Sport bardzo dobrze robi mi na głowę (…). To jest mój święty czas.

Gimnastyka i podnoszenie hantli to jednak nie wszystko. Anita Werner przyznała się również, że bardzo dokładnie analizuje to, co je.

Ze względu na zdrowie dziennikarka zdecydowała się na krok w stronę weganizmu. Zrezygnowała w zupełności z jedzenia mięsa i nabiału.

Czy bylibyście gotowi na takie poświęcenie w walce o jak najlepszą sylwetkę? Niezależnie od waszych przekonań, musimy przyznać, że pani Anicie należą się słowa uznania za ciężką pracę nad sobą.

Anita Werner ma figurę jak nastolatka i wygląda obłędnie! Sekret? Specjalna dieta
ONS.pl
Newsy
Anita Werner ma figurę jak nastolatka i wygląda obłędnie! Sekret? Specjalna dieta
Znana prezenterka i była modelka, doskonale wie jak zadbać o swój wygląd i swoje zdrowie. Stosuje tę dietę, która jest zwana przez wielu drakońską.

Anita Werner to znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Pochodzi z Łodzi i to tam ukończyła studia z kulturoznawstwa. Nie każdy wie, że Anita Werner ma na swoim koncie też karierę aktorską. Gdy miała zaledwie siedemnaście lat, zagrała główną rolę w filmie Władysława Pasikowskiego - "Słodko gorzki". Ma na swoim koncie też występy w innych filmach i serialu "Zostać miss". Anita zrezygnowała jednak po pewnym czasie z kariery aktorskiej. Postanowiła zostać dziennikarką. Anita Werner praktycznie od początku dziennikarskiej kariery związana jest z grupą TVN. Prowadziła tam programy informacyjne, magazyny i realizowała także filmy dokumentalne. Szczupła sylwetka Anity Werner Anita Werner ma już 43 lata i utrzymuje przepiękną figurę. Dziennikarka zawdzięcza ładną sylwetkę przede wszystkim swojej ciężkiej pracy i diecie. Anita Werner regularnie trenuje na siłowni. Chodzi tam co najmniej 3 razy w tygodniu i na treningu spędza minimum 2 godziny. Sport bardzo dobrze robi mi na głowę, więc 3 razy w tygodniu zasuwam do siłowni i spędzam tam 2 godziny. To jest mój święty czas i naprawdę musi się stać coś bardzo ważnego, żebym z niego zrezygnowała. Ćwiczę z trenerką, która jest jednocześnie moją przyjaciółką – wyznała w jednym z wywiadów Anita. Dieta Anity Werner Anita Werner stosuje dietę , zwaną przez wielu drakońską. Jest weganką, czyli nie je żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Już kilka lat temu dziennikarka zrezygnowała całkowicie z jedzenia mięsa. Po półtora roku od tej ważnej decyzji, poszła jednak o krok dalej i przestała jeść też wszystkie produkty odzwierzęce. Dieta to dla Anity nie tylko sposób na utrzymanie sylwetki. Dziennikarka zaznacza, że świetnie czuje się przy takim żywieniu. Nie ma potrzeby pozwalania sobie...

Agata Młynarska cierpi na rzadką chorobę. Pomaga jej marchewka z ciepłą wodą
ONS.pl
Newsy
Agata Młynarska cierpi na rzadką i ciężką chorobę. Trochę pomaga marchewka z ciepłą wodą
Życie osób z pierwszych stron gazet i z ekranów telewizorów nie zawsze jest usłane różami. Doskonałym przykładem jest chociażby Agata Młynarska. Słynna dziennikarka od pewnego czasu cierpi na rzadką i bardzo bolesną chorobę. Radzi sobie z nią w nietypowy sposób.

Agata Młynarska od lat zmaga się z groźną chorobą Leśniowskiego-Crohna. To nic innego jak zapalna, przewlekła choroba jelit. Najgorsze w niej jest to, że do tej pory lekarze i specjaliści nie poznali jej przyczyn, a także nie opracowali skutecznej metody jej leczenia. Jak przebiega choroba Agaty Młynarskiej? Dziennikarka TVN-u wiele razy w prasowych i telewizyjnych wywiadach opowiadała o swoich cierpieniach związanych z tym rzadkim schorzeniem. Opisy jej przeżyć z Instagrama mogą zrobić naprawdę duże wrażenie: – Wkurzam się, kiedy mnie dopada, kiedy mam sraczkę albo wymioty, a idąc do toalety, z bólu muszę trzymać się framugi – napisała w szczerym wpisie dziennikarka. Jak Młynarska radzi sobie z tą paskudną chorobą? Jak sama przyznaje, mimo boleści odczuwanych z przewodu pokarmowego, czasem nie ma innego wyjścia jak po prostu coś przekąsić: – Mam łzy w oczach, gdy drżąca w ręką rozgniatam odrobinę marchewki i popijam ciepłą wodą, bo wiem, że bez jedzenia będzie jeszcze gorzej. Brak sił odbiera mi wszelką perspektywę i nadzieję na przyszłość, jest czymś strasznym – wyznała 56-latka. Ostatnio dziennikarka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie jeszcze jedną historią swoich zmagań z chorobą Leśniowskiego-Crohna. Tym razem miała poważne problemy ze stawami w czasie tak prostej codziennej czynności jak obieranie ziemniaków:         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska) Jak wygląda dieta Agaty Młynarskiej? Chcecie dowiedzieć się więcej o Agacie Młynarskiej? Polecamy nasze...

Karolina Szostak schudła 30 kg. Teraz pości, by uniknąć efekt jo-jo. 600 kcal dziennie to przesada?
ONS.pl/Instagram/karolinaszostak
Newsy
Karolina Szostak schudła 30 kg. Teraz pości, by uniknąć efekt jo-jo. 600 kcal dziennie to przesada?
Piękniejsza twarz redakcji sportowej Polsatu zszokowała opinię publiczną już parę lat temu. Wszystko ze względu na swoją niebywałą metamorfozę. Znana z obfitych kształtów Karolina Szostak w krótkim czasie zmieniła się nie do poznania.

45-letnia gwiazda Polsatu schudła aż 30 kg. Tak wielkie poświęcenia na gruncie pracy nad swoją sylwetką są jednak szczególnie trudne. Chodzi oczywiście o czyhający niemal zawsze na odchudzających się efekt jo-jo. Dobrze wie o tym także dziennikarka Polsatu Sport. W tym celu Szostak stosuje się ściśle do zaleceń diety opracowanej przez mentorkę polskich gwiazd, dr Ewę Dąbrowską. Już jakiś czas temu informowaliśmy was, że Szostak stosuje diety i posty z ograniczeniem liczby kalorii do 1200 kcal dziennie. Jak Karolina Szostak wytrzymuje jedząc 600 kcal dziennie? Tym razem Szostak przeszła już chyba samą siebie. Dziennikarka przyznała, że przynajmniej dwa razy w roku organizuje sobie coś na kształt głodówki. Inaczej przecież nie można nazwać diety, w której w rubryce „dzienna dawka kalorii” widzimy liczbę 600… 600 kcal dziennie przez 6 tygodni… Przyznacie, że tego typu głodówka mogłaby przerazić niejednego pustelnika i mnicha w zamkniętym zakonie. Czego jednak nie robi się dla pięknego wyglądu. Oddajmy głos samej zainteresowanej: – Co to jest sześć tygodni w perspektywie całego roku? Oczywiście taki post wymaga dyscypliny, determinacji i silnej woli. Trzeba pamiętać, że robimy to dla siebie i zdrowia – powiedziała 46-latka w jednym z wywiadów. Jaki powinien być stosunek do wyglądu i odchudzania? Wygląda na to, że kwestia odchudzania i zmiany wizerunku stała się w życiu Karoliny Szostak czymś fundamentalnie ważnym. Pisaliśmy już przecież o jej zmaganiach ze wspomnianym efektem jo-jo , a także o jej warzywnych eksperymentach w kuchni.  Ostatnio zaś Szostak zdecydowała się na niewielkie chirurgiczne korekty wyglądu swojej twarzy. A wy co sądzicie o takim zaangażowaniu w kwestię odchudzania i wyglądu? Czy warto aż tak mocno zaprzątać sobie tym głowę? Czy może...

83-letnia Jane Fonda zachwyca świetną formą. Jak ona to robi? Gwiazda drastycznie ograniczyła 1 produkt
ONS.pl
Newsy
83-letnia Jane Fonda zachwyca świetną formą. Jak ona to robi? Gwiazda drastycznie ograniczyła 1 produkt
Słynna aktorka miała ciekawe życie. Mimo słusznego wieku, nadal nie zwalnia tempa i wygląda doskonale. Jak ona to robi?

Rodzina Fondów to w Hollywood od dekad prawdziwa instytucja. Protoplastą rodu gwiazd kina był słynny Henry Fonda, ojciec Jane. 83-letnia dziś aktorka nie miała łatwego życia. Kiedy miała zaledwie 12 lat, jej matka popełniła samobójstwo. W młodości przyszła aktorka wielokrotnie zmieniała szkołę z powodu swojego nieodpowiedniego zachowania. Jane była trudnym dzieckiem, często poważnie kłóciła się ze swoim ojcem. Młoda dziewczyna obserwowała z boku kolejne związki i małżeństwa taty, który łącznie żenił się aż pięć razy… Damsko-męskie perypetie, zdrady, nowe miłości i różnego rodzaju kombinacje w rodzinie Fondów, okazały się chyba czymś dziedzicznym. Jane trzykrotnie wychodziła za mąż i tyle samo razy się rozwodziła… Jak przebiegała kariera Jane Fondy? Jako młoda aktorka, Fonda nie pożegnała się ze swoim kontrowersyjnym stylem życia. Żywo zaangażowała się w politykę i agitowała przeciwko amerykańskiej kampanii w Wietnamie. Później aktorka zaangażowała się w walkę o prawa Indian i czarnoskórej mniejszości.  Swoje poparcie Fonda przekazała  w latach 80. także i polskiej „Solidarności”. Jakby obok tego wszystkiego przebiegała jej kariera zawodowa. Fonda była wielokrotnie nagradzana i chwalona m.in. za rolę w filmie „Czyż nie dobija się koni”. Na początku lat 90. ekscentryczna aktorka postanowiła oddać się… aerobikowi. Po latach fascynacji gimnastyką, Fonda nieco wyhamowała. Nadal jest jednak wojowniczo nastawioną aktywistką o prawa słabszych, zwierząt, pokrzywdzonych. Stała się także zapaloną wegetarianką i działaczką walczącą na rzecz walki z katastrofą klimatyczną.         Wyświetl ten post na Instagramie.  ...