Aneta Kręglicka mimo 56 lat ma figurę 30-latki. Unika 1 produktu, a ten spożywa codziennie
ONS.pl
Newsy

Aneta Kręglicka mimo 56 lat ma figurę 30-latki. Unika 1 produktu, a ten spożywa codziennie

56-latka wciąż zachwyca urodą, wdziękiem i nieprzemijającym pięknem. Miss Polski i Świata Anno Domini 1989 opowiedziała co nieco o swoich żywieniowych przyzwyczajeniach.
Hubert Rój
kwiecień 19, 2021

Aneta Kręglicka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy w kwestii swojej diety, po tym, jak została o nią zapytana przez jedną ze swoich fanek na Instagramie.

Cała interakcja między modelką a jej fanką miała miejsce po tym, jak Kręglicka po raz kolejny wstawiła do sieci zdjęcie prezentujące jej idealną sylwetkę.

Na wstępie pani Aneta zaznaczyła, że nigdy nie miała specjalnych kłopotów z utrzymaniem właściwej wagi, mimo tego, że jak zapewnia, wcale nie je mało.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Co jest zasługą świetnej figury Anety Kręglickiej?

Czy jej figura to zasługa tylko i wyłącznie dobrych genów? Nic z tych rzeczy. Gwiazda prowadzi zdrowy, aktywny tryb życia. Kręglicka lubi bieganie, a oprócz tego odbywa regularne treningi – aż 4 razy w tygodniu. I tak przez cały rok!

Aneta Kręglicka dla zachowania dobrego zdrowia i perfekcyjnej formy ma także kilka zdrowych przyzwyczajeń i nawyków. Takim jest chociażby picie codziennie rano po przebudzeniu szklanki ciepłej wody z wyciśniętym sokiem z cytryny – zimą gwiazda dodaje do tego także świeży imbir.

Jak wygląda dieta Anety Kręglickiej?

Słynna modelka na śniadanie często wybiera owsiankę gotowaną na wodzie z dodatkiem gęstego jogurtu naturalnego. Do codziennego śniadania gwiazda dodaje także jabłko, cynamon, goździki, suszone owoce i różnego rodzaju orzechy. Nie unika jedzenia nabiału. Lubi jeść jajka, sery – zwłaszcza burratę, czyli włoski ser z mozzarell i śmietany.

Zobacz także

Co Aneta Kręglicka je na obiad?

Gwiazda przyznaje, że unika jedzenia mięsa. Zamiast tego woli zjeść na obiad ryby, awokado, pieczone i surowe warzywa. Oprócz tego w jadłospisie modelki nie znajdziemy też potraw makaronowych. Co ciekawe, Kręglicka wystrzega się także jedzenia kolacji.

Na koniec jeszcze informacja na temat tego, jakie napoje preferuje nasza Miss Świata. Z rana pani Aneta lubi wypić czarną kawę, a później nie stroni od kieliszka dobrego, czerwonego wina.

Czytaj także:

Komentarze