Agnieszka Kotońska zdradziła, dlaczego schudła ponad 30kg. Pomogła jej w tym nie tylko dieta
Instagram/@agnieszkakotonska
Newsy

Agnieszka Kotońska zdradziła, dlaczego schudła ponad 30kg. Pomogła jej w tym nie tylko dieta

Sprawdźcie, jak infulencerce udało się schudnąć!
Anna Urbańska
kwiecień 07, 2021

Agnieszka Kotońska to uczestniczka programu „Googlebox”, który dał jej popularność i szeroką rozpoznawalność. „Googlebox. Przed telewizorem” to program telewizyjny emitowany na antenie programu TTV. Program polega na relacjonowaniu życia grupy przyjaciół lub rodziny, którzy komentują żywo wydarzenia oglądane na ekranach.

Najczęściej omawiają oni programy rozrywkowe i reality show, ale oglądają czasem też seriale telewizyjne, paradokumenty, a nawet programy informacyjne czy wydarzenia sportowe. Cała formuła programu opiera się na oglądaniu innych programów telewizyjnych i komentowaniu ich. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Agnieszka Kotońska z Googlebox

Jedną z popularniejszych uczestniczek tego formatu jest Agnieszka Kotońska. 44-latka znana jest szczególnie ze swojej spektakularnej metamorfozy. Schudła aż 30 kilogramów i zawdzięcza to swojej ciężkiej pracy. Jak sama mówi, zmianę wyglądu zawdzięcza udziałowi w programie telewizyjnym. „Telewizja mnie zmieniła wizualnie, choć w środku zostałam tą samą osobą.” – mówi Agnieszka w rozmowie z tabloidem.

Agnieszka Kotońska szybko zdobyła popularność. Chętnie udziela ona wywiadów i pokazuje się w mediach. Aktywnie prowadzi też swoje konto na Instagramie, które pozwala jej zarabiać dzięki osiągniętej popularności.

Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej

Niejedna osoba zazdrości Agnieszce Kotońskiej jej metamorfozy. Mimo iż jest po 40-tce, Agnieszka wygląda naprawdę świetnie!

Zobacz także

Okazuje się, że nie jest to tylko zasługa zmiany diety. Agnieszka Kotońska postanowiła zmodyfikować cały styl życia. Gwiazda zaczęła ćwiczyć i uprawiać sport. 

„Widziałam się w programie i mówię do męża: jestem szersza od ciebie. A on odpowiada, że tego nie widać, bo byłam przykryta poduszką albo kocem, żeby żadna fałdka się nie wylała. Jednak stwierdziłam, że dłużej tak być nie może i zaczęłam biegać, ćwiczyć, a kilogramy same leciały. Zmieniłam też kolor włosów, bo ten blond nie pasował do mojej metamorfozy. „ – opowiada influencerka.

 

 

Trzeba przyznać, że Agnieszka Kotońska promienieje!

Niestety, mąż Agnieszki nie ma zamiaru iść w jej ślady. Gwiazda wyznała, że próbowała zachęcić małżonka do wspólnej zmiany stylu życia, ale nie jest on w stanie zrezygnować z ulubionych potraw takich jak frytki, kebab czy kotlety.

Czytaj także:

Komentarze