Agata Rubik zrzuciła 8 kg: "Jestem dumna, że osiągnęłam to zmianą podejścia, a nie dzięki dietom pudełkowym".
ONS.pl
Newsy

Agata Rubik zrzuciła 8 kg w 3 miesiące: „Schudłam, jedząc tylko to, co mi smakuje”

Nie wszyscy na wiosnę są tak dumni ze swojego wyglądu jak Agata Rubik. To dlatego, że żeby dziś cieszyć się szczupłą sylwetką, trzeba o tym myśleć już kilka miesięcy wcześniej. Ona tak zrobiła.

Agata Rubik z domu Paskudzka, od 14 lat jest żoną muzyka Piotra Rubika. I choć jest pomiędzy nimi duża różnica wieku - 19 lat, oboje zgodnie twierdzą, że to dla nich żaden problem. Zanim Agata Rubik związała się z muzykiem, zajmowała się modelingiem, a gdy w 2005 roku startowała w konkursie Miss Polonia, poznała swojego przyszłego męża, który zasiadał w jury. Ostatecznie modelka została II wicemiss i wkrótce potem żoną jurora.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Agata Rubik schudła 8 kg w 3 miesiące

Dzięki sławnemu mężowi i wzięciu udziału w show telewizyjnym „Power Couple” Agata Rubik staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Fotografuje się z mężem na ściankach prasowych, magazyny dla kobiet chcą wiedzieć, jakie skończyła studia czy co gotuje mężowi na kolacje.

Zgromadziła całkiem pokaźną grupę 150 tys. własnych fanów w serwisie Instagram, którzy chętnie komentują jej życie rodzinne, a w ostatnich miesiącach obserwują jej metamorfozę. A zmiana była duża. Na początku influencerka zaprezentowała zdjęcie, na którym widać, ze nie może dopiąć spodni:

Agata Rubik zrzuciła 8 kg:
Instagram/Agata Rubik

- Przyszła wiosna, a ja jestem z siebie dumna. Pomalutku realizuję sobie to, co zaplanowałam wraz z nadejściem nowego roku. Codziennie uczę się angielskiego i czytam. No i schudłam 8 kg, nadal jedząc tylko to, co mi smakuje. W wielu sprawach odpuściłam. Przestałam przejmować się rzeczami bez znaczenia i tymi, na które nie mam wpływu oraz zabiegać o to, co nie jest tego warte. Wszystko inne niezmiennie doceniam.

Zobacz także
Na tej diecie można jeść dużo tłuszczu. Efekty powalają

Dieta ketogeniczna – zasady, dozwolone produkty, efekty

Maja Hirsh spędziła 30 dni na małej łodzi, na Atlantyku. Co z dietą na której jest od 3 lat?"Nie poradziłam sobie"

Maja Hirsch spędziła 30 dni na małej łodzi na Atlantyku. Co z jej dietą? „Nie poradziłam sobie”

Kulisy metamorfozy Agaty Rubik

Przemiana rozpoczęła się pod koniec stycznia 2022 roku i nie ograniczała się jedynie do diety. Agata Rubik w czasie całej metamorfozy, prezentowała obserwatorom zdjęcia przedstawiające ją podczas ćwiczeń.

W ostatnich dniach modelka zorganizowała na swoim Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, w której czasie odpowiadała na pytania fanów. Pytania dotyczyły między innymi zrzuconych kilogramów:

- Z tą wagą czuję się znacznie lepiej. Chciałabym zejść poniżej 60 kg, ale i tak jest super. Jestem z siebie mega dumna, że osiągnęłam ten spadek wagi zmianą podejścia, a nie jak zazwyczaj – dzięki dietom pudełkowym.

Podczas sesji pochwaliła się, że najlepsze w jej diecie jest to, że nadal jada to co lubi. Pokazała też co jada na kolację:

- Kanapka na keto chlebku z awokado, rukolą, pomidorem, sadzonym jajkiem i rzeżuchą.

Agata Rubik zrzuciła 8 kg:
Instagram/Agata Rubik

Źródło: Instagram/Agata Rubik, jastrząbpost.pl. stylefm.pl

Mateusz Borkowski z „Googlebox” o sobie sprzed przemiany: „Spoczywaj w pokoju smutny, spocony wieprzku”
Instagram/Mateusz Borkowski/ONS.pl
Newsy
Mateusz „Big Boy” Borkowski o sobie sprzed przemiany: „Spoczywaj w pokoju smutny, spocony wieprzku”
Big Boy żegna się z przeszłością i motywuje innych do zmiany. Tak wyglądał kiedyś. Nie zamierza do tego wracać.

Mateusz Borkowski stał się znany jako Big Boy, gdy uczestniczył w telewizyjnym show „Googlebox. Przed telewizorem”. Podczas programu przeszedł spektakularną przemianę i zrzucił 170 kg. Działo się to 5 lat temu. Pomimo upływu lat nadal waży jedynie około 80 kg, czyli 3 razy mniej niż gdy rozpoczynał przemianę. Dla Dzień Dobry TVN mówił o problemach, które powodowała nadwaga. A był ogromna, bowiem Mateusz Borkowski ważył 240 kg: Już wtedy, kiedy osiągnąłem taki pułap otyłości, zaczęły się problemy ze zdrowiem — bóle kręgosłupa, problemy z chodzeniem. Moje życie nie było już tak mobilne, jak teraz jest. 5 lat po metamorfozie Big Boy nadal inspiruje Uczestnikowi reality show dzięki ogromnej determinacji i przy wsparciu lekarzy udało się zrzucić 170 kg. Już tak wielka przemiana była inspiracją dla jego fanów, czyli osób, które podobnie jak on zmagają się z nadwagą. Celebryta nie tylko pokazał, że pozbycie się ogromnej nadwagi jest możliwe. Wciąż utrzymuje prawidłową wagę, w lipcu tego roku obchodził 5. rocznicę swojej metamorfozy. Z kolei dziś celebruje pogrzeb swojego dawnego życia. Znów zwraca się do fanów, tłumacząc, że warto podjąć wysiłek, odzyskać życie, zdrowie i sprawność. Pokazuje też archiwalne zdjęcie, na którym dokładnie widać jak wyglądał przed laty: Jeśli nadal myślisz, że się nie da, że nie warto lub co najgorsze "po co", to na jednym zdjęciu masz odpowiedzi na wszystkie twoje wątpliwości. Spoczywaj w pokoju smutny, spocony, lekko pijany WIEPRZKU. Jedyna zaleta ciebie teraz to wielka wyżerka, którą mają robaki od 6 lat zamieszkujące dół, w którym sobie leżysz         Wyświetl ten post na Instagramie  ...

87-letnia Helena Norowicz zachwyca wyglądem: "na scenę wychodzę lekko głodna"
ONS.pl
Newsy
87-letnia Helena Norowicz zdradza sekret młodego wyglądu: „Zawsze mało jadłam, nie kupuję ciastek”
Jak podchodzić do życia, żeby było długie i szczęśliwe? Jak się odżywiać, by pięknie wyglądać do późnego wieku i czy aktywność fizyczna jest ważna dla zachowania sprawności? Oto sposoby na życie Heleny Norowicz.

Aktorka zdradza sekret pięknego wyglądu nawet po osiemdziesiątce. Podpowiada jak to robi, że pomimo wieku jest aktywna zawodowo, fizycznie i wygląda lepiej niż wiele znacznie młodszych kobiet. Najważniejsze dla niej są te 2 rzeczy: - Podstawą jest umiar w jedzeniu i brak używek. Tajemnice wiecznej młodości Heleny Norowicz Helena Norowicz urodziła się w 1934 roku. Jest aktorką związaną z warszawskimi teatrami, ostatnio Teatrem Studio, modelką, pracująca z polską marką Bohoboco oraz aktorką filmową. Seriale, w których mogliście ją zobaczyć to „Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe” oraz „Barwy szczęścia”. Zagrała też w filmie Jana Komasy „Boże ciało”.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Helena Norowicz (@helenanorowicz) Pomimo wieku, nadal jest aktywna zawodowo. Bierze udział w pokazach mody, gra w filmach. W ostatnich latach udzieliła wielu wywiadów dla magazynów dla kobiet. Główne pytania, na które odpowiadała związane były z jej wyglądem. Każdy chce wiedzieć co robić, żeby w zaawansowanym wieku wyglądać tak atrakcyjnie jak ona. W programie „Demakijaż” opowiadała o swojej zasadzie życia w zgodzie z naturą. W takim stylu życia nie mieści się korzystanie z używek: - Trzeba żyć w zgodzie ze sobą i z naturą. Nie rozpieszczać siebie za bardzo, nie przejadać się, nie palić papierosów, nie nadużywać alkoholu. Z kolei w wywiadzie dla magazynu „Viva” mówiła: - Zawsze mało jadłam. Lubię warzywa, owoce, nie przepadam za słodyczami....

Piotr Rubik je 3 posiłki dziennie i pije tę wodę. Co jeszcze robi żeby tak wyglądać?
ONS.pl
Newsy
Piotr Rubik je 3 posiłki dziennie i pije pewien napój. Co jeszcze robi, żeby tak wyglądać?
Zrzucić 12 kg w pięć miesięcy to wielki wyczyn. Ale utrzymać wagę przez kolejne miesiące, to coś, co nie każdemu się udaje. Przyglądamy się diecie Piotra Rubika.

Piotr Rubik, polski muzyk, dyrygent i producent muzyczny, przeszedł dużą metamorfozę. Nie tylko zrzucił sporo kilogramów, ale także przestał farbować i prostować włosy. Zmienił się nie do poznania! Jednak najbardziej imponujące jest to, że tak znacząca przemiana trwa, pomimo upływu czasu. Muzyk w kolejnych TV Show, pokazuje się w niezmiennie doskonałej formie. Jak on to robi? Jaką dietę stosował Piotr Rubik? To żadna dieta cud. Tak powinien jeść każdy. W wywiadzie dla portalu Plotek.pl dyrygent zdradził, czemu zawdzięcza swoją przemianę. Nie stosuje żadnej wymyślnej diety. Po prostu odżywia się racjonalnie i stara się utrzymywać zrównoważony tryb życia. Nie doceniamy tego, a to często wystarcza, żeby, jak w  przypadku Rubika, zrzucić w kilka miesięcy aż 12 kilogramów. Zmianę przyzwyczajeń żywieniowych zaczyna od trzech regularnych posiłków, które jada o stałych porach. Jakie jeszcze zmiany wprowadził do jadłospisu? Całkowicie odrzucił słodycze. Od tej zasady robi jednak odstępstwa. Na Instagramie jego żony. można od czasu do czasu zobaczyć talerzyk z ciastem, stojący przed dyrygentem. Zrezygnował z kawy, choć jak przyznaje, zmiana tego przyzwyczajenia była dla niego szczególnie trudna. Nie jada mięsa, jada za to ryby i owoce morza. Zwiększył ilość warzyw. Nie pije alkoholu poza lampką czerwonego wina od czasu do czasu. Wszystko co je Rubik, jest przyrządzane w sposób dietetyczny. Składniki dania są blanszowane lub gotowane na parze, bez użycia soli i sztucznych przypraw! Pomiędzy posiłkami Rubik pije dużo wody. Zawsze wybiera tę wysoko mineralizowaną.         Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Jak schudł Tomasz Karolak?
ONS.pl
Newsy
Tomasz Karolak po zrzuceniu 12 kg: „Chyba wróciłem do siebie sprzed lat”. Jak on to zrobił?
Jak wielu innych celebrytów Tomasz Karolak także pragnął pożegnać się z nadwagą. Nie udawało mu się to do czasu, gdy do zmiany trybu życia zmusiła go choroba.

Aktor dobrze znany z serialu „Rodzinka.pl” czy popularnych komedii romantycznych takich jak „Listy do M.” czy „Planeta singli”, przez ostatnie lat podjął kilka prób zrzucenia dodatkowych kilogramów. Był na diecie bezglutenowej, próbował diety pudełkowej, a nawet zaczynał ćwiczyć. Jednak zawsze, po przedwczesnej radości spowodowanej spadająca wagą, odzyskiwał ją z powrotem. Co się stało, że wreszcie przełamał złą passę i schudł ponad 12 kg i jak udaje mu się utrzymać nową wagę? Zdrowie to najlepsza siła napędowa do dbania o prawidłową dietę W 2017 roku nastąpił przełom w walce Karolaka o szczupłą sylwetkę. Zapalenie wyrostka, które skończyło się niebezpiecznym zapaleniem otrzewnej spowodowały, że 50-latek musiał przejść na restrykcyjną dietę, a do tego utrzymywać ją przez minimum pół roku. Już to wystarczyło, żeby kilogramy zaczęły szybko spadać. Opowiadał o tym w rozmowie z „Super Expressem”: - Jestem na diecie od trzech miesięcy, a w związku z tym, że wyrostek mi się rozlał i było zapalenie otrzewnej, muszę być pół roku na diecie. Waga mi spada, ale to akurat dobrze. Ambitny serialowy Ludwik Boski nie poprzestał jednak na samej diecie. Chcąc zwiększyć efekt i utrwalić skutki metamorfozy zaczął także trenować. Tak mówił o tym czasie w wywiadzie dla Jastrząb Post: - Trenuję w sali, więc nie ma problemu z zimą. Ale to też jest tak, że ta zima jest pracowita. Mam sporo aktywności zawodowych i duże tej energii ze mnie wypływa. - Naprawdę żyję jak każdy człowiek, nie dbam specjalnie o swoją obecnie sylwetkę. Natomiast uważam, że trzeba trenować. - Ja chyba wróciłem do siebie sprzed lat. Ja taki po prostu byłem i taki jestem. Przede mną są nowe wyzwania zawodowe i dobrze mi z tą...