Agata Kulesza uwielbia "Kuchenne rewolucje": "Jak w domu gram Magdę Gessler, to bardzo dobrze gotuję, a normalnie nie."
ONS.pl
Newsy

Agata Kulesza lubi „Kuchenne rewolucje”: „Jak w domu gram Gessler, to dobrze gotuję, a normalnie nie”

Co przyniosło wspólne spotkanie aktorki i restauratorki podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN?

Utalentowanej aktorce, jaką jest niewątpliwie Agata Kulesza, nie sprawia większych trudności wierne odegranie roli postaci nawet wtedy, gdy nie ma do tego warunków. Na przykład zupełnie nie potrafi gotować, a wciela się w postać znanej restauratorki. Jak Agata Kulesza radzi sobie z gotowaniem?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Wiosenna ramówka popularnej telewizji ujawnia kulisy programów

Co sezon, każda z telewizji i rozgłośni radiowych, przygotowuje nowe ramówki. To struktura tygodniowego programu planowanego na dany czas w kalendarzu. Przy tej okazji do programów wchodzą nowe tytuły lub kolejne sezony już znanych wcześniej.

W tym roku, z powodu trwającej pandemii prezentacja nowej ramówki TVN odbyła się inaczej niż zwykle. Telewizja zorganizowała kameralne rozmowy z przedstawicielami kolejnych produkcji. W jednej z nich prowadzący Olivier Janiak spotkał się z dyrektorem programowym TVN Edwardem Miszczakiem, a także dwiema gwiazdami: Agatą Kuleszą i Magdą Gessler.

Zobacz także
Sałatka jarzynowa nie smakuje tak, jak powinna? Magda Gessler wytyka błędy, które Polacy najczęściej popełniają

Sałatka jarzynowa nie smakuje tak, jak powinna? Magda Gessler wytyka błędy, które Polacy najczęściej popełniają

Agata Rubik podaje przepis na sernik ciotki Mirki: "Pomyślcie o niej ciepło oblizując widelczyk"

Agata Rubik podaje przepis na sernik ciotki Mirki: „Pomyślcie o niej ciepło oblizując widelczyk”

Jednym z filmów, których kontynuację zobaczą widzowie stacji TVN jest serial „Skazana”, w którym Agata Kulesza gra tytułowa skazaną. Partneruje jej Aleksandra Adamska, która gra rolę Pati, także odsiadującą wyrok. Kulesza zdradziła kulisy planu filmowego, o czym rozmawiają aktorki czekając na swoje wejście i co znajduje się na ścianach filmowej celi: 

- Jak (Pati — przyp. red.) wymyśla dialogi, to zawsze chciałaby, żeby były o Magdzie Gessler. Nie możemy tego robić, ale w celi na ścianach mamy mnóstwo przepisów, bo Pati chce być równie dobra jak Magda Gessler.

Agata Kulesza sprytnie poprawia swoje umiejętności kulinarne

Podczas rozmowy Agata Kulesza i Magda Gessler nie tylko opowiadały o swoich produkcjach. Gdy restauratorka przedstawiała nowy sezon prowadzonych przez siebie „Kuchennych rewolucji”, aktorka wyznała, że bardzo lubi ten program oglądać. Jednocześnie przyznała się, że co prawda nie ma talentu do gotowania, ale pomaga sobie talentem aktorskim:

- Bardzo się cieszę, że mogę wykonywać ten zawód, kocham aktorstwo. Jak w domu gram Magdę Gessler, to bardzo dobrze gotuję, a normalnie nie.

- Oglądam programy Magdy i widzę, jak wrzuca te przyprawy. Ja normalnie daję mało, a Magda tak dużo wsypuje. Jak gotuję, to tak sobie wyobrażam, że jestem Magdą i okazuje się, że to ma sens.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Chylińska wyniosła z ramówki TVN jedzenie z cateringu. „Wszyscy byli w szoku”
ONS
Newsy
Agnieszka Chylińska wyniosła z imprezy TVN jedzenie z cateringu. „Wszyscy byli w szoku”
Agnieszka Chylińska nie zabawiła długo na imprezie ramówkowej TVN. Mimo to, mówią dziś o niej wszyscy.

Wczoraj wieczorem w Warszawie odbyła się prezentacja jesiennej ramówki telewizji TVN. Nie wszyscy jednak wytrwali na niej do końca. Jedna z największych gwiazd stacji zabawiła na niej dosłownie chwilę – na dodatek opuściła imprezę z torbami pełnymi jedzenia z cateringu. Agnieszka Chylińska na imprezie ramówkowej TVN Wczoraj odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Na evencie pojawiły się największe gwiazdy stacji – m.in. Agnieszka Woźniak-Starak , Martyna Wojciechowska , Marzena Rogalska , Marcin Prokop czy Klaudia El Dursi . Na imprezie nie mogło też oczywiście zabraknąć Agnieszki Chylińskiej, która przyszła promować najnowszy sezon show „Mam talent", w którym jest jurorką. Artystka pojawiła się na prezentacji w dżinsowych dzwonach, skórzanej kurtce z ćwiekami, różowym szaliku i w żółtym irokezie na głowie. Jak informuje portal pudelek.pl, na imprezie nie zabawiła jednak długo i nie doczekała nawet do bankietu. Nie przeszkodziło jej to jednak w tym, by udać się do strefy z cateringiem i poprosić kelnera o zapakowanie na wynos jedzenia dla jej dzieci. Gwiazda zszokowała swoim zachowaniem innych gości. Agnieszka uciekła z ramówki, nie udzielała wywiadów. Szybko poszła do strefy jedzenia i poprosiła kelnera o zapakowanie posiłków na wynos. Wszyscy byli w szoku - donosi informator Pudelka.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn) Dla kogo Agnieszka Chylińska wyniosła jedzenie z imprezy TVN-u? Agnieszka zwykle chętnie pozowała do...

„Kuchenne rewolucje” w jednej z restauracji skończyły się klapą? „W ostatnią niedzielę mieliśmy 32 zł utargu”
ONS.pl
Newsy
Wpadka Magdy Gessler podczas „Kuchennych rewolucji”. Nie uwierzycie, co powiedziała
Magda Gessler nie od dziś słynie z niewyparzonego języka. Zobaczcie jej ostatnią wpadkę podczas nagrywania „Kuchennych rewolucji”.

Ekscentryczna Magda Gessler wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio znów zaszokowała cenami jak z kosmosu na swoje wielkanocne przetwory i świąteczne dania. Minęło ledwie kilka dni i gruchnęła wieść o tym, że 67-letnia gwiazda TVN-u planuje zacząć realizować się w świecie mody. Jak skończą się zamierzenia Magdy Gessler na polu projektowania ubrań, tego nie wiemy. Oprócz tego słynna restauratorka dalej odwiedza knajpy w ramach programu „Kuchenne rewolucje”. Czy Magda Gessler dalej nagrywa swoje programy mimo pandemii? Mimo pandemii Magda Gessler nie ustaje w prowadzeniu swojej kulinarnej rewolty. Autorski program gwiazdy działa na nieco innych zasadach. Gessler siłą rzeczy musi odpuścić zapraszanie do knajp gości. Oprócz tego zarówno ekipa telewizyjna, jak i załoga restauracji musi stosować się do podstawowych norm bezpieczeństwa i higieny obowiązujących wszystkich w dobie koronawirusa. Tak czy inaczej, program „Kuchenne rewolucje” trwa w najlepsze i wciąż ma swoją wierną widownię. Obecnie dostępny jest do oglądania na antenie TVN Style i w internecie, na platformie internetowej player.pl. Słynna restauratorka pojechała tym razem ze swoją kolejną misją na Górny Śląsk. Jej celem były Lędziny i znajdująca się właśnie w tym mieście restauracja Śląskie Niebo. Czym znowu zaszokowała Magda Gessler? 67-latka w swoim dobrze znanym wszystkim stylu nagrywała kolejne sceny na potrzeby show przed wejściem do lokalu. I w tym oto właśnie momencie przydarzyła jej się mała wpadka. Znana z bezpośredniości i dystansu do siebie gwiazda podzieliła się scenką „od kulis” ze swoimi fanami w serwisie Instagram.  - Lokal pachnie pyszną, polską, grillowaną kiełbasą. Ch… Tym krótkim, żołnierskim słowem Gessler skwitowała swoje roztargnienie podczas...

Gwiazda „M jak miłość” Iga Krefft ostro o Magdzie Gessler: „Skrajnie bezczelna i niegrzeczna”. O co poszło?
ONS.pl
Newsy
Gwiazda „M jak miłość” Iga Krefft ostro o Magdzie Gessler: „Skrajnie bezczelna i niegrzeczna”. O co poszło?
Co skłoniło ją do takiego komentarza? Przeczytajcie!

Iga Krefft jest znana publiczności przede wszystkim jako Ula Mostowiak z serialu „M jak Miłość”, w którym gra już od 14 lat! Oprócz tego, Iga pracuje jako wokalistka zespołu Ofelia. Widzowie poznali ją też dzięki udziałowi w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Iga Krefft udziela się też bardzo aktywnie na Instagramie. Śledzi ją tam już ponad 85 tysięcy użytkowników. Serialowa córka Hanki i Marka Mostowiaków, regularnie umieszcza tam urywki z życia codziennego. Iga Krefft krytykuje Magdę Gessler Ostatnio aktorka postanowiła podzielić się przemyśleniami na temat programu „Kuchenne rewolucje”. Iga nie szczędziła słów krytyki Magdzie Gessler. Serialowa Ula postanowiła urządzić sobie seans znanych i kochanych „Kuchennych rewolucji”. To, co tam zobaczyła, wprost ją zszokowało. Oglądam właśnie Magdę Gessler, rewolucje kuchenne i jest to straszny program. Poczynając od montażu, gdzie ludzie w programie są specjalnie montowani tak, żeby restauratorzy wypadali na idiotów, poprzez lektora, który jest chamski, obraźliwy, kończąc na samej prowadzącej, która jest skrajnie bezczelna i niegrzeczna – rozpoczyna ostro na Instagramie celebrytka. W dalszym komentarzu uderza w Magdę Gessler jeszcze mocniej. Bardzo krytykuje ją za marnowanie jedzenia i rzucanie nim w restauratorów. Fani "Kuchennych rewolucji" wiedzą, że to stały widok w tym programie. Magda Gessler bardzo szybko denerwuje się i uwielbia robić przy tym dużo hałasu i urządzać "sceny". Nawet jeżeli ktoś popełnia błędy w kuchni, to nie zasługuje na to, żeby rzucać jedzeniem. Ludzie na świecie głodują, a przychodzi jakaś pani z telewizji, która rzuca jedzeniem na podłogę. Jest to dla mnie obraz jakiegoś totalnego upadku cywilizacji i kultury,...

Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz, wchodzi do TV. I już dogryza siostrze: "Nie rzucam talerzami"
WikimediaCommons, ONS.pl
Newsy
Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz, wchodzi do TV. I już dogryza siostrze: „Nie rzucam talerzami"
Piotr Ikonowicz zapowiada powrót do telewizji i już ogłasza, że jego program będzie lepszy od „Kuchennych rewolucji”. Obejrzycie?

Piotr Ikonowicz ogłosił, że wchodzi do telewizji. Biorąc pod uwagę jego burzliwą relację z siostrą, czyli Magdą Gessler, niektórzy pewnie chętnie obejrzeliby reality show z udziałem rodzeństwa. Program jednak ma się skupiać kompletnie na czymś innym, choć i tym razem Ikonowicz nie przepuścił okazji, by wbić siostrze szpilę. Nowy program Ikonowicza Piotr Ikonowicz wróci do telewizji 27 maja. Program „Wolni od długów”, utrzymany w konwencji reality show, będzie okazją dla Ikonowicza do pomocy dłużnikom przed kamerami. O szczegółach opowiedział w wywiadzie dla „Wprost”: Sam problem zadłużenia jest kluczowym problemem ludzi, którzy do mnie przychodzą na co dzień, od kilkunastu lat. Jednym ze sposobów działania mojej kancelarii było odwoływanie się do opinii publicznej, do mediów. A w programie mieliśmy i pomaganie, i duże medium stojące za wszystkim. W trakcie realizacji programu potwierdziły się moje optymistyczne założenia, że jeżeli będziemy rozmawiali z wierzycielami mając za sobą telewizję, to łatwiej będzie działać. Przy okazji Ikonowicz stwierdził, że jego program osiągnie większy sukces niż „Kuchenne rewolucje” prowadzone przez siostrę z bardzo prostego (jego zdaniem) powodu: Mniejszość ludzi prowadzi knajpy, a większość ma długi. Pole rażenia programu „Wolni od długów” może być nawet większe od programu mojej siostry W programie „Wolni od długów” eksperci będą pomagać Polakom, którzy wpadli w spiralę długów i nie wiedzą, jak z niej wyjść. Będzie nadawany zamiast show Katarzyny Dowbor „Nasz nowy dom”, który powróci na antenę w jesiennej ramówce. Prowadzącą „Wolni od długów” będzie Anna Guzik, a Piotr Ikonowicz będzie jednym z...