Agata Kulesza uwielbia "Kuchenne rewolucje": "Jak w domu gram Magdę Gessler, to bardzo dobrze gotuję, a normalnie nie."
ONS.pl
Newsy

Agata Kulesza lubi „Kuchenne rewolucje”: „Jak w domu gram Gessler, to dobrze gotuję, a normalnie nie”

Co przyniosło wspólne spotkanie aktorki i restauratorki podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN?

Utalentowanej aktorce, jaką jest niewątpliwie Agata Kulesza, nie sprawia większych trudności wierne odegranie roli postaci nawet wtedy, gdy nie ma do tego warunków. Na przykład zupełnie nie potrafi gotować, a wciela się w postać znanej restauratorki. Jak Agata Kulesza radzi sobie z gotowaniem?

Wiosenna ramówka popularnej telewizji ujawnia kulisy programów

Co sezon, każda z telewizji i rozgłośni radiowych, przygotowuje nowe ramówki. To struktura tygodniowego programu planowanego na dany czas w kalendarzu. Przy tej okazji do programów wchodzą nowe tytuły lub kolejne sezony już znanych wcześniej.

W tym roku, z powodu trwającej pandemii prezentacja nowej ramówki TVN odbyła się inaczej niż zwykle. Telewizja zorganizowała kameralne rozmowy z przedstawicielami kolejnych produkcji. W jednej z nich prowadzący Olivier Janiak spotkał się z dyrektorem programowym TVN Edwardem Miszczakiem, a także dwiema gwiazdami: Agatą Kuleszą i Magdą Gessler.

Zobacz także
Sałatka jarzynowa nie smakuje tak, jak powinna? Magda Gessler wytyka błędy, które Polacy najczęściej popełniają

Sałatka jarzynowa nie smakuje tak, jak powinna? Magda Gessler wytyka błędy, które Polacy najczęściej popełniają

Agata Rubik podaje przepis na sernik ciotki Mirki: "Pomyślcie o niej ciepło oblizując widelczyk"

Agata Rubik podaje przepis na sernik ciotki Mirki: „Pomyślcie o niej ciepło oblizując widelczyk”

Jednym z filmów, których kontynuację zobaczą widzowie stacji TVN jest serial „Skazana”, w którym Agata Kulesza gra tytułowa skazaną. Partneruje jej Aleksandra Adamska, która gra rolę Pati, także odsiadującą wyrok. Kulesza zdradziła kulisy planu filmowego, o czym rozmawiają aktorki czekając na swoje wejście i co znajduje się na ścianach filmowej celi: 

- Jak (Pati — przyp. red.) wymyśla dialogi, to zawsze chciałaby, żeby były o Magdzie Gessler. Nie możemy tego robić, ale w celi na ścianach mamy mnóstwo przepisów, bo Pati chce być równie dobra jak Magda Gessler.

Agata Kulesza sprytnie poprawia swoje umiejętności kulinarne

Podczas rozmowy Agata Kulesza i Magda Gessler nie tylko opowiadały o swoich produkcjach. Gdy restauratorka przedstawiała nowy sezon prowadzonych przez siebie „Kuchennych rewolucji”, aktorka wyznała, że bardzo lubi ten program oglądać. Jednocześnie przyznała się, że co prawda nie ma talentu do gotowania, ale pomaga sobie talentem aktorskim:

- Bardzo się cieszę, że mogę wykonywać ten zawód, kocham aktorstwo. Jak w domu gram Magdę Gessler, to bardzo dobrze gotuję, a normalnie nie.

- Oglądam programy Magdy i widzę, jak wrzuca te przyprawy. Ja normalnie daję mało, a Magda tak dużo wsypuje. Jak gotuję, to tak sobie wyobrażam, że jestem Magdą i okazuje się, że to ma sens.

Źródło: plejada.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA