Agata Duda najlepiej ubrana polityk
ons
Newsy

Agata Duda zachwyca szczupłą talią. Teraz ma kolejny powód do dumy. Została...

Miano Pierwszej Damy zobowiązuje nie tylko do wzorowego zachowania, ale również nienagannego wyglądu. Agata Duda od początku świetnie wywiązywała się z tych reguł. Jej starania w końcu zostały oficjalnie docenione! Będziecie w szoku!
Weronika Kępa
styczeń 06, 2021

Znany modowy projektant - Daniel Jacob Dali - stworzył ranking modowy. Zestawienie dotyczyło polskich polityków i prezentowanych przez nich ubiorów w ciągu całego 2020 roku. Najlepszym wyczuciem, niespotykanym gustem i elegancją wykazała się… Pierwsza Dama!

Kasia gotuje z Polki.pl - Ciasto marchewkowe z orzechowym kremem

Agata Duda to najlepiej ubrana polityk w Polsce

Pierwsze miejsce w rankingu zajęła Agata Duda. Projektant docenił jej ogromną grację i wdzięk odzwierciedlane we wszystkich ubiorach prezentowanych podczas publicznych wydarzeń w 2020 roku. Okazuje się więc, że oszałamiająco szczupła talia, którą zawdzięcza zdrowemu odżywianiu, to nie jedyny atut Pierwszej Damy!

Na szczególne uznanie zasługują kolorowe marynarki i sukienki w kwiatowe wzory, w których niezwykle do twarzy Agacie Dudzie! Sami przyznacie, że kobieta dobrze odnajduje się w świecie mody. Dba również o pozostałe aspekty swojego wyglądu, zachowując nienaganną sylwetkę.

Drugie miejsce zajął Trzaskowski

Na drugim miejscu znalazł się prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Przez cały 2020 rok jego stylizacje prezentowały się oszałamiająco. Granatowe garnitury, śnieżnobiałe koszule i krawaty w niestandardowe wzory zachwyciły znanego projektanta. Stylizacje Rafała Trzaskowskiego łączące elegancje z nutką nonszalancji, za każdym razem robiły piorunujące wrażenie.

Trzecie miejsce powędrowało do Marty Lempart

Na podium znalazła się również Marta Lempart. Choć jej styl odbiega od tych wcześniej wymienionych, ma w sobie coś gustownego. Działająca w obronie praw kobiet Lempart, zawsze prezentowała się w strojach casualowych. 

W jej stylizacjach przeważała czerń, co dodatkowo podkreślało istotę spraw, o które walczy. Marynarka, płaskie i wygodne buty oraz apaszka zawieszona na szyi – tak najczęściej się prezentowała.

Dali wytypował też 3 najgorzej ubranych polityków

Daniel Jacob Dali postanowił również określić, którzy politycy w 2020 roku ubierali się najgorzej. W tym zestawieniu, kolejny raz z rzędu, na pierwszym miejscu znalazł się… Jarosław Kaczyński. Według projektanta, prezes partii Prawo i Sprawiedliwość od lat nosi dokładnie te same ubrania, które na dodatek są na niego za duże.

Z zestawienia wynika, że na modzie nie znają się również Krystyna Pawłowicz oraz Krzysztof Bosak. Ich stylizacje są nijakie, mdłe i przedpotopowe.

Komentarze
Kinga Duda
ONS
Gwiazdy Kinga Duda mimo obostrzeń urządziła 25. urodziny. Zebranych osób było znacznie więcej niż dozwolona liczba
Czy urodziny to ten rodzaj imprezy, na którym obowiązuje limit zaproszonych? Według nowego, rządowego rozporządzenia, jak najbardziej. Czy córka Andrzeja Dudy złamała zakaz liczby osób na organizowanych przez siebie urodzinach?
Aleksandra Jaworska
listopad 26, 2020

Kinga Duda biorąc pod uwagę głównie swoje potrzeby, postanowiła wyprawić swoje 25 urodziny. Filmy z imprezy pojawiły się na profilach popularnych influencerów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wszechobecne zakazy i restrykcje, które dotyczą wszystkich obywateli bez wyjątku. Córka głowy państwa Córka prezydenta, jak i jego najbliższe otoczenie, powinni świecić przykładem. Tym bardziej, że podpisywane przez Andrzeja Dudę rozporządzenia są egzekwowane wobec każdego człowieka. Burzyć może nienoszenie maseczki w miejscach publicznych. Co powiecie na organizację imprez w dobie pandemii? Huczne 25. urodziny Polacy lubią biesiadować. Imieniny, urodziny, chrzciny i komunie to tylko kilka z oficjalnych okazji, na które można zaprosić wszystkich swoich bliskich. Lubimy świętować ważne wydarzenia w życiu. Urodziny są jedną z najczęściej świętowanych okazji.  Pandemia pokrzyżowała jednak plany solenizantów i jubilatów. Zakaz organizacji imprez obowiązuje do odwołania. Mając na myśli imprezy mówimy o wszelkiego rodzaju większych spotkaniach okolicznościowych.  Huczne urodziny to nienajlepszy pomysł na aktualne czasy. Działając w zgodnie ze swoim sumieniem, jak i troską o zdrowie najbliższych, decyzję o spotkaniu ze znanym od lat gronem warto przemyśleć kilka razy. Niefrasobliwością w tej sprawie wykazała się córka Andrzeja Dudy, której urodziny mimo zakazu się odbyły. Staż w Wielkiej Brytanii Kinga Duda jakiś czas temu na stałe wróciła do Polski. Zakończyła staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawnych w Wielkiej Brytanii. Chciała wesprzeć ojca podczas ostatnich dni kampanii wyborczej. Towarzyszyła mu też w momencie, gdy Andrzej Duda po raz drugi wygrał wybory. Wtedy też chwyciła za serca wielu, którzy po przemówieniu Kingi...

Przeczytaj