74 letnia Cher zachwyca figurą w dojrzałym wieku. Od lat nie je tych 3 produktów
ONS.pl
Newsy

74-letnia Cher zachwyca figurą w dojrzałym wieku. Od lat nie je tych 3 produktów

Wiek to tylko liczba. Zdecydowanie potwierdza to Cher. Mimo ukończenia 70. roku życia wciąż zachwyca odbiorców świetną formą. Gwiazda wykluczyła ze swojego jadłospisu trzy produkty.
Aleksandra Żarkiewicz
kwiecień 26, 2021

Nie jest tajemnicą, że ciało z wiekiem się zmienia i to niestety nie w tą lepszą stronę. Metabolizm zaczyna zwalniać, skóra traci jędrność, a przybranie dodatkowych kilogramów na wadze nie jest wyczynem. Zdecydowanie do tego grona nie należy Cher. Wokalista przez całą karierę utrzymuje nienaganną formę. Jak się okazuje stoi za tym specjalna dieta.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Cher to wszechstronna artystka

Cher jest znana przede wszystkim ze swojej wszechstronności. Jest nie tylko piosenkarką, ale i pisarką, tancerką, komiczką, biznesmenką, modelką, producentką, prezenterką telewizyjną czy autorką tekstów. Rozwija się na wielu branżach, co jedynie przekłada się na jej jeszcze większą popularność. Sławę zyskała w 1965 roku poprzez udział w duecie Sonny&Cher, jednak jednocześnie prowadziła również swoją solową karierę muzyczną, jak i aktorską. 

Zobacz także

Kariera filmowa Cher 

Cher wystąpiła w wielu produkcjach kinowych, takich jak „Maska”, „Wpływ księżyca”, „Bruleska” czy „Mamma mia: Here We Go Again!”. Poprzez swoją działalność aktorską oraz talent została wielokrotnie nagrodzona cenionymi nagrodami, między innymi Złotym Globem czy Oscarem. Trzeba przyznać, że świetnie sobie radzi na planie, tym bardziej, iż jednocześnie występowała na scenie muzycznej. Od rozpoczęcia kariery, Cher jest cały czas w biegu i aktywnie bierze udział w wielu projektach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cher (@cher)

Nienaganna figura Cher

Występując na scenie muzycznej czy w filmowych produkcjach, artystka zawsze zachwycała świetną sylwetką. Mimo upływu wielu lat, wciąż pozostaje w niezłej formie. Cher już dawno ukończyła 70. rok życia, a figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza kobieta. Wiele osób może pomyśleć, że to ciężkie treningi czy nadmiar obowiązków, ale prawda jest zupełnie inna. 

Jaką dietę stosuje Cher?

Cher postanowiła podzielić się swoim sposobem na nienaganną sylwetkę w każdym wieku. Artystka przyznała, iż wykluczyła na stałe ze swojego jadłospisu trzy produkty, a mianowicie mięso, nabiał i tłuszcze. Tych składników nie znajdziecie w jej diecie. Wokalistka stawia na dietę wegetariańską, gdyż zwyczajnie nie przepada za smakiem mięsa. To zdecydowane ułatwienie w codziennym życiu. Poza tym jak sama przyznaje zna swoje ciało i wie, co jej nie służy, dlatego też wykluczyła nabiał oraz tłuszcze. Cher jest od lat na tej diecie. Na co dzień stawia na świeże owoce oraz warzywa, które są świetnym źródłem cennych witamin oraz minerałów. Dodatkowo je rośliny strączkowe jak fasola czy soczewica, brązowy ryż i makaron. Te składniki dostarczają jej energii na cały dzień, a co najważniejsze Cher czuje się lekko.

 

Czytaj także:

Komentarze