63-letnia Grażyna Torbicka wypija to codziennie rano i wygląda lepiej, niż gwiazdy Hollywood
AKPA
Newsy

63-letnia Grażyna Torbicka wypija to codziennie rano i wygląda lepiej niż gwiazdy Hollywood

Wydaje się, że Grażyna Torbicka jest całkowicie odporna na upływ czasu. Dziennikarka promienieje, dlatego nic dziwnego, że wiele osób chciałoby poznać jej sposób na świeży wygląd. 63-latka zdradziła, bez jakiego produktu nie wyobraża sobie każdego dnia.

Grażynę Torbicką można oglądać w telewizji już od blisko 40 lat, a prezenterka wcale nie zwalnia tempa. Obecnie prowadzi w Radiu Zet audycję dla miłośników kina, gdzie co tydzień omawia filmowe premiery i nowości.

Dziennikarka znana jest ze swojego profesjonalizmu i zawsze wie, jak dobrze się prezentować przed kamerą i na scenie. W programie „Dzień dobry TVN” opowiedziała trochę o tym, jaki jest jej sposób na to, by świetnie wyglądać i dobrze się czuć po sześćdziesiątce. 

Tak Grażyna Torbicka zaczyna każdy poranek

Zaproszona do programu Torbicka została zapytana między innymi o to, jak dba o siebie na co dzień - również pod kątem odżywiania. Jak się okazuje, gwiazda każdy dzień zaczyna od orzeźwiającej filiżanki mocnego espresso. Kawa daje jej energię do działania i długich spacerów, które uwielbia:

– Bez espresso, prawdziwego espresso nie ma rozpoczęcia dnia (...). Lubię też taką poranną, zimną kąpiel twarzy, lodowatą wodą, bo to mnie budzi do życia, a potem krem, który daje mi poczucie komfortu. Ja nie stosuję bardzo wielu kosmetyków, dlatego że mam delikatną skórę i ona obciążona staje się zmęczona (...) - przyznała. Ważne jest to, aby pamiętać o tych 15 minutach w ciągu dnia dla siebie, tego nauczyła mnie mama. Ja nie znoszę czegoś takiego jak siłownia, natomiast uwielbiam spacery i po tej kawie, to jest 5 i 6 kilometrowy spacer - powiedziała pani Grażyna.

Dziennikarka dodała też, że nie odmawia sobie jedzenia i je to, co ma na ochotę. Dodała jednak, że czasem pozwala sobie zjeść tylko połowę porcji. 

Zobacz także
Grażyna Torbicka nie wierzy w diety. Ma 62 lata, a wygląda na max 40! Jaki jest jej sekret?

63-letnia Grażyna Torbicka nie wierzy w plany żywieniowe, a wygląda na 40 lat. Jaki jest jej sekret?

Tak piąta żona Wiśniewskiego gotuje rosół. Robi 1 sprytną rzecz, zanim włączy gaz pod garnkiem

Tak piąta żona Wiśniewskiego gotuje rosół. Robi 1 sprytną rzecz, zanim włączy gaz pod garnkiem

Sposoby Grażyny Torbickiej na promienny wygląd

Nie jest tajemnicą, że osoby publiczne, np. aktorzy czy dziennikarze, korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej, by poprawić swój wygląd. Jak się okazuje, Grażyna Torbicka zdecydowanie nie należy do tej grupy.

Prezenterka podkreśliła, że nigdy nawet nie miała w planach poprawiania urody w ten sposób. „Jakakolwiek ingerencja w moją twarz jest dla mnie dużym dyskomfortem” powiedziała w „Dzień dobry TVN”. Zastrzegła też, że nie poddała się nigdy zabiegom tego rodzaju:

– Mojej twarzy nigdy nie dotknął skalpel chirurga i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nie dotknie, jeśli oczywiście nie będzie jakiejś potrzeby zdrowotnej.