Jolanta Fraszyńska
Instagram.pl/fraszyn_ska
Newsy

52-letnia Jolanta Fraszyńska zachwyca smukłym ciałem. Gwiazda bardzo schudła odkąd nie je 1 rzeczy

Często wiek można poznać po wyglądzie danej osoby, ale nie w przypadku Jolanty Fraszyńskiej! Aktorka zachwyca młodzieńczą aparycją, a to wszystko dzięki eliminacji jednego produktu z jadłospisu!

Mówią, że wiek nie gra roli, ale nie zawsze to się sprawdza w przypadku aktorów, gdzie wygląd gra pierwszoplanowe skrzypce. Doskonale wie o tym Jolanta Fraszyńska, która po wyeliminowaniu jednego składnika z codziennej diety, nie tylko wyszczuplała, ale również wygląda wręcz rewelacyjnie.

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kariera Jolanty Fraszyńskiej

Jolanta Fraszyńska swoje pierwsze kroki na scenie stawiała już w wieku sześciu lat, kiedy występowała wraz z zespołem taneczno-wokalnym. Gdy ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego, postanowiła zdawać do wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Studia ukończyła w 1990 roku we wrocławskiej filii uczelni, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Następnie przez osiem lat występowała na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu, skąd w 1998 roku przeniosła się do Warszawy. Od tego momentu jej kariera zdecydowanie nabrała tempa.

Różne projekty Fraszyńskiej

Fraszyńska jest jedną z popularniejszych aktorek. Swoją sławę zdobyła dzięki licznym rolom oraz projektom, w jakich brała udział. Na szklanym ekranie zadebiutowała w filmie Wojciecha Biedronia, „In flangranti”. Poza tym Fraszyńska jest również znana z takich produkcji jak: „Wojenna narzeczona”, „Killer’ów 2-óch”, „Na dobre i na złe”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Skazany na bluesa”, „Licencja na wychowanie” czy „Leśniczówka”. Oprócz filmów czy seriali, aktorka z chęcią bierze udział w różnych programach telewizyjnych bądź podkłada głos do bajek Disney’a. 

Nienaganna figura aktorki

Jolanta Fraszyńska należy do tej grupy ludzi, która nigdy nie musiała się martwić nadprogramowymi kilogramami. Od samego początku kariery, aktorka zachwyca nienaganną sylwetką. Fraszyńska jest filigranowej budowy ciała, przez co wygląda również zgrabnie. Jak sama przyznaje, dużą zasługę mają w tym geny, jakie odziedziczyła po rodzinie, a także odpowiednia dieta.

Eliminacja jednego produktu z diety

Aktorka od zawsze starała się prowadzić zdrowy tryb życia, jednak przyznała iż w ostatnim czasie wyeliminowała mięso ze swojego codziennego jadłospisu. Taki krok przełożył się nie tylko na świetne samopoczucie, ale również poprawę wyglądu.

Jolanta Fraszyńska wygląda jeszcze młodziej, bardziej promiennie, a dodatkowym plusem całej sytuacji jest ubytek kilku kilogramów mniej na wadze. Z wykluczenia tego produktu wynikają same zalety, a aktorka wygląda niczym nastolatka. Fraszyńska zyskała również nową energię, która pozwala jej aktywniejsze życie, nie czuje przepełnienia po zjedzonym posiłku, a wręcz lekkość nie do opisania. Aktorka przyznaje iż eliminacja mięsa, była jedną z lepszych decyzji w jej życiu.
 

58-letnia Ewa Skibińska ma ciało 30-latki i sukcesy na koncie. Kiedyś pożyczała na jedzenie od córki
ONS
Newsy
58-letnia Ewa Skibińska ma ciało 30-latki i sukcesy na koncie. Kiedyś pożyczała na jedzenie od córki
Ewa Skibińska gra obecnie w największych produkcjach filmowych w kraju. Kiedyś nie powodziło jej się jednak tak dobrze i musiała pożyczać od córki na jedzenie.

Ewa Skibińska urodziła się w 1963 roku we Wrocławiu. W 1986 roku ukończyła Wydział Aktorski wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktorka zadebiutowała na dużym ekranie w 1986 roku wcielając się w rolę Ewy Borecznej, żony Janusza, którego grał Jerzy Zelnik w melodramacie Romana Załuskiego „Głód serca". Skibińska zagrała jak dotąd w wielu znanych produkcjach, ale największą popularność przyniosła jej rola w takich serialach jak „Na dobre i na złe" oraz „Pierwsza miłość". Obecnie Skibińska jest związana z Teatrem Powszechnym w Warszawie. W ostatnim czasie mogliśmy ją oglądać w hitowych produkcjach takich jak "Ślepnąc od świateł" czy w pierwszym polskim horrorze "W głębi lasu", w którym wystąpiła u boku Julii Wieniawy. Kariera aktorka Skibińskiej nie zawsze jednak była usłana różami...         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Ewa Skibińska (@e_skibinska) Pożyczała od córki na jedzenie Mimo iż Skibińska nie może dziś narzekać na brak propozycji zawodowych, w przeszłości niejednokrotnie czekała na telefon z ofertą pracy w filmie czy serialu. Ten niestety milczał. Doszło nawet do tego, że aktorka musiała pożyczać od swojej córki na jedzenie. W dzieciństwie, by wyrobić w niej odruch oszczędzania, dostawała ode mnie świnkę-skarbonkę. Bywało, że przychodziłam po nią do szkoły ze świnką w torebce i prosiłam, by ją rozwaliła, bo potrzebujemy pieniędzy na życie – zdradza. Aktorka...

Edyta Jungowska o kompleksach: "Wciąż się odchudzałam". Prawie zrezygnowała z kariery aktorskiej
ONS.pl
Newsy
Edyta Jungowska o kompleksach: „Wciąż się odchudzałam". Prawie zrezygnowała z kariery aktorskiej
Aktorka Edyta Jungowska opowiedziała o swojej przeszłości. Wiedzieliście, że mało brakowało, a zrezygnowałaby ze zdawania do szkoły aktorskiej?

Pamiętacie Edytę Jungowską? Uśmiechnięta, pełna ciepła aktorka była bardzo lubiana przez publiczność i około 20 lat temu jej kariera nabierała rozpędu. Edytę można było pierwszy raz zobaczyć w Teatrze Telewizji w roli Konstancji Weber w „Amadeuszu”. W 1995 roku rozpoczęła pracę w Kabarecie Olgi Lipińskiej, gdzie występowała do 2000 roku. Była też gwiazdą programu dziecięcego „Ala i As", jednak większość widzów zna ją jako Bożenkę z serialu „Na dobre i na złe”. Ta rola przyniosła aktorce największą popularność i rozpoznawalność, jednak z czasem Jungowska przestała przyjmować propozycje zagrania w różnych produkcjach. Teraz aktorka powraca i przy okazji opowiedziała o początkach swojej kariery. Problemy Edyty Jungowskiej z samoakceptacją Aktorka powraca na ekrany w produkcji „Detektyw Bruno”. W rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” podzieliła się tym, jak jej problemy z wagą i zaakceptowaniem siebie wpłynęły na jej karierę. Do tego stopnia, że rozważała rezygnację ze szkoły aktorskiej! – Był moment, że zaczęłam być wysoka i chuda. I nawet bardzo zgrabna. Problemy z tuszą powróciły, gdy zaczęłam dojrzewać. W liceum wciąż się odchudzałam, ale i tak byłam pulchna – powiedziała Edyta Jungowska w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”. Wsparcie ze strony najbliższych też nie było wystarczające. Gdy gwiazda zdawała do szkoły aktorskiej, spotkała się z bardzo przykrą reakcją własnego brata: – Wiesz co, spójrz ty w lustro – cytuje jego słowa aktorka na łamach dziennika „Super Express”. Pomimo trudności, pani Edyta nie poddała się i zrealizowała swoje marzenia. Dostała się za pierwszym razem do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie i ją ukończyła. Dziś mówi, że w pełni siebie akceptuje i dobrze się czuje we...

Laura Łącz
ONS.pl
Newsy
Laura Łącz zdradziła, ile wynosi jej emerytura po 40 latach pracy. Ledwo starczyłoby jej na jedzenie
Mimo wielu przepracowanych lat w zawodzie, to wypłacana w późniejszych latach emerytura z odprowadzanych składek może wielu zaskoczyć. Wśród nich jest Laura Łącz, której emerytura ledwo wystarczałaby na jedzenie.

Rozpoczynając pracę zawodową ma się z tyłu głowy myśl, że to również będzie miało swoje odzwierciedlenie w przyszłości. Wiele lat spędzonych aktywnie według wykształcenia, prędzej czy później okazują się wbrew oczekiwaniom marnym rozczarowaniem. Dokładnie w takiej samej sytuacji znalazła się Laura Łącz. Mimo czterdziestu lat pracy zawodowej emerytura wynosi niecałe tysiąc złotych. Patrząc na obecne realia to kwota, za którą nie da się przeżyć. Początek kariery Laury Łącz Laura Łącz swoją karierę rozpoczęła już w wieku szesnastu lat. Zamiłowanie do aktorstwa odziedziczyła po swojej matce, Halinie Dunajskiej, która również była aktorką. Łącz ukończyła Państwową Szkołę Wyższą Teatralną w 1977 roku. Oprócz tej szkoły skończyła również studia na kierunku filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Dzięki temu miała lepsze wykształcenie umożliwiające jej szersze pole działania. Mimo wszystko zdecydowała się podążać drogą swojej matki i ostatecznie wybrała aktorstwo. Pierwsze kroki w aktorstwie Pomimo iż Laura Łącz brała udział w wielu projektach w młodzieńczym wieku przed rozpoczęciem studiów W Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, to oficjalnie na scenie zadebiutowała po studiach. Pierwsze kroki na deskach teatru postawiła dokładnie 3 lutego 1978 roku w sztuce “Ballada Łomżyńska” w reżyserii Ernesta Brylla. Do 2000 roku występowała w Teatrze Polskim w Warszawie. W międzyczasie otrzymała również Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego dla młodej aktorki wyróżniającej się wybitną indywidualnością. Laura Łącz z czasem stała się jedną z popularniejszych aktorek swojego czasu. Występowała nie tylko na deskach teatru, ale także w filmach i serialach. Jest znana z takich produkcji, jak: “Wierne blizny”, “Białe...

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdradza, jak korzysta z życia: „Cieszy mnie stek i kieliszek wina”
ONS/AdobeStock
Newsy
Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdradza, jak korzysta z życia: „Cieszy mnie stek i kieliszek wina”
Mimo iż Agnieszka Fitkau-Perepeczko skończy niedługo 80 lat, wigoru i podejścia do życia mogłoby jej pozazdrościć wiele znacznie młodszych kobiet. Jak ona to robi? Przeczytajcie!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko urodziła się w 1942 roku w Warszawie. W 1966 roku uzyskała dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, a cztery lata później nawiązała ponad 10-letnią współpracę z Teatrem Komedia, a także gościnnie występowała w Teatrze Dramatycznym i Rozmaitości. W latach 80. wyjechała do Australii, gdzie kontynuowała swoją aktorką karierę, grając m.in. Hannę Geldschmidt w serialu ‚Więźniarki". Z czasem odkryła w sobie nową pasję, którą jest fotografia. Gwiazda założyła nawet własną agencję fotograficzną – „Family Tradition Photo”. W 1998 objęła stanowisko redaktor naczelnej magazynu kulinarnego „Magiczna Quchnia”, w którym publikowała także swoje felietony. W 2001 roku wypuściła na sprzedaż swoją pierwszą książkę pt. „Fascynacje kulinarne gwiazd". Polscy widzowie pamiętają ją z takich filmów, jak: „Lalka", „Nie ma róży bez ognia„ czy z serialu „M jak miłość", w którym grała w latach 2003-2007. Agnieszka Fitkau-Perepeczko przez 40 lat była żoną słynnego polskiego aktora Marka Perepeczko („Janosik”, „Wesele", „Pan Wołodyjowski", „13 posterunek"), którego poznała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Para nie miała dzieci. Aktor zmarł 16 listopada 2005 roku w Częstochowie.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Agnieszka Perepeczko (@agnieszkaperepeczko) Sekret młodości Agnieszki Fitkau-Perepeczko Agnieszka Fitkau-Perepeczko za rok skończy 80 lat,...