Dieta Izabelli Scorupco
Instagram/izabellascorupco
Newsy

50-letnia Izabella Scorupco ma ciało jak trzydziestolatka. Zdradziła tajemnicę swojej prostej diety, dzięki której waży 55 kg 

Izabella Scorupco olśniewa wyglądem. „Dziewczyna Jamesa Bonda” waży tylko 55 kilogramów i wciąż utrzymuje idealne w świecie modelingu wymiary – 90-60-90.
Weronika Kępa
marzec 23, 2021

Pochodząca z Białegostoku Izabella Scorupco, a właściwie Skorupko, to polsko-szwedzka aktorka, modelka oraz piosenkarka. Kobieta znana jest przede wszystkim z takich produkcji jak „Ogniem i mieczem” w reżyserii Jerzego Hoffmana, „GoldenEye” czyli 17 filmu o przygodach Jamesa Bonda czy „Egzorcysta: Początek”. Gwiazda mimo że ukończyła już 50 rok życia, wciąż wygląda olśniewająco.

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Sekret pięknego wyglądu Izabelli Scorupco

W jednym z wywiadów kobieta zdradziła, że prostym przepisem na piękny i młody wygląd jest wypijanie dużej ilości wody. Specjaliści zalecają by były to nawet dwa litry dziennie. 

Izabella Scorupco w pełni się z tym zgadza i stara się dostarczać do swojego organizmu wystarczającą ilość płynów. Dzięki temu jej skóra jest jędrna, ciało wypoczęte, a metabolizm sprawniejszy.

Aktorka zdradziła także, że oprócz picia wody równie ważną kwestię stanowi sen. Według specjalistów w ciągu doby powinno się przesypiać ok. 8 godzin. Zarówno zbyt mała ilość snu, jak i zbyt duża mogą prowadzić do różnych problemów fizycznych oraz psychicznych. 

Kobieta przyznaje, że choć jest nocnym markiem i wychowuje dzieci to stara się pamiętać o odpowiedniej ilości przesypianych godzin.

Brak stresu pozytywnie wpływa na Izabelle Scorupco

Być może młody wygląd Izabelli Scorupco to również zasługa szczęśliwego życia, braku stresu i zmartwień. Kobieta żyje miłością do dzieci i męża, a ci odwzajemniają jej uczucia pełną gębą.

Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Aż boję się tak mówić. Bo czy można się przyznać do tego, że przeżyłam tak dużo wspaniałych chwil z rodziną, a dodatkowo, od czasu do czasu, mogę odbyć wycieczkę do świata filmu? Żyję niesamowitym marzeniem! - wyznała w jednym z wywiadów Izabella Scorupco.

Izabella Scorupco nie wstydzi się swojego wieku

Choć ukończyła 50 rok życia śmiało mogłaby mówić, że ma 30 lat. Kobieta wygląda bowiem bardzo młodo. Urody i figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Mimo to aktorka nie lubi ukrywać tych liczb, twierdzi, że nie ma się czego wstydzić.

Oczywiście widzę, że się starzeję, że wyglądam inaczej niż 20 lat temu. Ale starość to część życia. Piękna! Doświadczenia malują się na naszej twarzy i kobiety powinny być z tego dumne, celebrować zmarszczki - wyznała w jednym z wywiadów Izabella Scorupco.

Komentarze