Jak odżywia się Hanna Lis?
ONS.pl
Newsy

50-letnia Hanna Lis zdradziła sposób na idealną figurę. Nie uwierzycie czym zajada się po 23

Nogi do nieba i zachwycająco szczupła sylwetka – właśnie tak można w skrócie opisać przepiękną Hannę Lis. Dziennikarka zdradziła, jak dba o figurę.
Weronika Kępa
marzec 11, 2021

Znana dziennikarka, prezenterka telewizyjna i autorka książek kulinarnych, Hanna Lis, od lat olśniewa wyglądem i urokiem osobistym.

Nie brakuje osób, które twierdzą, że to najpiękniejsza kobieta show-biznesu. Figury, bez dwóch zdań, mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. 

Kotlety schabowe bez bułki tartej

Jak odżywia się Hanna Lis?

Dziennikarka ma 170 cm wzrostu i warzy tylko… 52 kilogramy! Zwarzywszy na to, że kobieta ma za sobą dwa porody, a z wiekiem jej metabolizm zwolnił, to naprawdę niesamowite, że wciąż udaje jej się utrzymać taką sylwetkę. Fani nie mogą wyjść z podziwu i wciąż pytają, jak ona to robi. 

Prezenterka postanowiła w końcu zdradzić, jak wygląda jej dieta. Być może was to zaskoczy, ale Hanna Lis nie odmawia sobie niczego. Jada to, na co ma w danej chwili ochotę. Oczywiście w rozsądnych ilościach. Wszystko jest idealnie zbilansowane i dopasowane do jej potrzeb.

– Pasta i winko o 23? Nie ma nic lepszego. Ale nie jem tak codziennie, bo pewnie musiałabym się ewakuować z domu za pomocą dźwigu, mam resztki zdrowego rozsądku i po kilku dniach pasty przechodzę na coś w stylu kaszy quinoa – zdradziła w jednym z wywiadów Hanna Lis.

Okazuje się, że miłość dziennikarki do makaronu nie wzięła się znikąd. Kobieta spędziła aż 6 lat we Włoszech. Bez sycylijskich przysmaków nie wyobraża sobie życia.

– Spędziłam 6 lat w We Włoszech, nie mogłabym być na diecie bezglutenowej. Nawet ktoś mi ostatnio zasugerował, żebym zrobiła sobie testy na nietolerancję glutenu, bo teraz wszyscy ją mają. Jeśli nawet tak jest, to wolę żyć w nieświadomości. Bo nie odstawię makaronu ani pizzy, nie ma mowy – stwierdziła prezenterka.

Fani podziwiają figurę Hanny Lis

Hanna Lis jest aktywną użytkowniczką Instagrama, na którym jej życie obserwuje blisko 120 tysięcy osób. Pod niedawno dodanym zdjęciem zdradziła, że jak każdy zmaga się z cellulitem – ten towarzyszy jej odkąd ukończyła 15 rok życia. Fani jednak nie zauważają żadnych mankamentów w wyglądzie kobiety i chwalą jej sylwetkę.

„Wygląda Pani pięknie. Od razu widać, że jest Pani szczęśliwą i spełnioną kobietą. Brawo”, „Hania wyglądasz bosko. Na 25”, „Tak pięknym, zgrabnym i mądrym trzeba się po prostu urodzić”, „Jest Pani jedną z piękniejszych kobiet jakie widziałam, naturalna i pełna wrodzonej elegancji”, „Jedne z najlepszych nóg telewizyjnych. Dżaga jak sto diabłów”.

Komentarze