40-letnia Roma Gąsiorowska bardzo schudła. Aktorka nie tyka 1 produktu
ONS.pl
Newsy

40-letnia Roma Gąsiorowska bardzo schudła. Aktorka nie je 1 produktu

Roma Gąsiorowska zachwyca doskonałą formą i zgrabnym, smukłym ciałem. W czym tkwi sekret jej świetnej sylwetki?

Roma Gąsiorowska to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Jesteście ciekawi, jak gwiazda dba o swoją formę?

Kim jest Roma Gąsiorowska?

Roma Gąsiorowska urodziła się w 1981 roku w Bydgoszczy. To utalentowana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, a także reżyserka i projektantka mody.

W 2005 roku Roma ukończyła PWST w Krakowie.  Już będąc na studiach rozpoczęła współpracę z teatrem TR Warszawa, będąc tym samym jedną z dwóch aktorek, którym teatr ten zaproponował stały etat.

Na wielkim ekranie Gąsiorowska zadebiutowała podczas studiów grając drugoplanową rolę w filmie Jerzego Stuhra - „Pogoda na jutro". Po udziale w tej produkcji, propozycje kolejnych ról posypały się jej, jak z rękawa.

Talent aktorski 40-latki mogliśmy jak dotąd podziwiać w takich filmach jak: Jana Komasy („Oda do radości", „Sala samobójców"), Andrzeja Wajdy („Tatarak"), Xawerego Żuławskiego („Wojna polsko-ruska"), Barbary Sass („W imieniu diabła") czy Kingi Dębskiej („Plan B").

Prywatnie Roma jest szczęśliwą żoną aktora Michała Żurawskiego, z którym wychowuje 10-letniego syna Klemensa i 8-letnią córkę Jadwigę.

Sekret doskonałej figury Romy Gąsiorowskiej

Mimo iż Roma Gąsiorowska skończyła już 40 lat, wciąż jest w znakomitej, młodzieńczej formie. Aktorka wygląda też o wiele młodziej niż wskazuje na to jej metryka. Jak ona to robi?

Okazuje się, że Roma jest zagorzałą wegetarianką i od lat nie je mięsa. Zapytana przez dziennikarza „Faktu", czego nigdy by nie zrobiła dla roli, wskazała właśnie na mięso:

- Na pewno nikt mnie nie przekona do zjedzenia mięsa na ekranie. Jakbym miała zagrać w scenie, gdzie jem mięso to musiałabym mieć przed sobą jakiś substytut mięsa. Mam też problem z futrami. Generalnie gdybym miała zagrać w naturalnym futrze, to miałabym problem z przyjęciem tej roli. To są dwie rzeczy, których na pewno nie zrobię - przyznała.

Ważną rolę w jej życiu odgrywa również sport i aktywność fizyczna:

- Rano chodzę na jogę, dzięki której odpoczywam. Zamiast leniuchować i zyskiwać kolejne kilogramy po ciąży, wolę się ruszyć - powiedziała.

W jednym ze swoich filmów Roma wcielała się w gwiazdę fitness. Przygotowując się do tej roli trenowała pod okiem specjalistów z Centrum Sportu i Dietetyki Anny Lewandowskiej - Healthy Center by Ann. Trzeba przyznać, że aktorka wygląda wprost imponująco.

Źródło: fakt.pl

Redakcja poleca

REKLAMA