29 gr za pączka w Lidlu. Pospieszcie się, klienci wynoszą je ze sklepu całymi kartonami
AdobeStock
Newsy

29 gr za pączka w Lidlu. Pospieszcie się, klienci wynoszą je ze sklepu całymi kartonami

Pączkowe szaleństwo trwa od rana. W tłusty czwartek dla wielu osób cel jest jeden - zjeść co najmniej jednego pączka. Przy takich niskich cenach zdobycie tych wypieków może być trudne.

Tak długo wyczekiwany dzień wreszcie nadszedł. Mamy dziś tłusty czwartek, a to oznacza prawdziwą pączkową ucztę. Można się nimi najeść do syta, bez konsekwencji i nawet nie odczujecie tego w swoim portfelu, jeśli zaopatrzycie się w pączki w Lidlu. W sklepach sieci kupicie te pyszności w śmiesznie niskich cenach. Wystarczy spełnić 1 warunek. 

Pączki po 29 gr w Lidlu 

Tylko dziś, 16 lutego w tłusty czwartek skorzystacie w Lidlu z wyjątkowej promocji. Im więcej pączków kupicie, tym mniej zapłacicie za sztukę. Chodzi o pączka z nadzieniem wieloowocowym z cukrem pudrem. Cena regularna tego produktu wynosi 1,25 zł, jednak jeżeli kupicie więcej, możecie skorzystać z rabatu:

  • 6 sztuk: 0,79 zł/szt. (rabat 36%)

  • 12 sztuk: 0,39 zł/szt. (rabat 68%)

  • 24 sztuki: 0,29 zł/szt. (rabat 76%)

Poza pączkami w klasycznej wersji, tego dnia kupicie w Lidlu również poniższe słodkości, w sam raz na tłusty czwartek:

  • Pączek deli mascarpone pink: 2,79 zł/szt.

  • Pączek american cheesecake: 2,79 zł/szt

  • Pączek z nadzieniem różanym i skórką pomarańczową: 2,29 zł/szt.

  • Pączek z nadzieniem o smaku adwokatu: 2,49 zł/szt.

  • Pączek z powidłami śliwkowymi: 2,69 zł/szt.

  • Pączek premium z nadzieniem wiśniowym i liofilizowanymi wiśniami: 3,99 zł/szt.

  • Pączek wegański: 2,39 zł/szt.

  • Faworki, 200 g: 7,49 zł/opak.

  • Gniazdko z lukrem: 1,99 zł/szt.

Zobacz także
80 groszy za pączka z głębokiego mrożenia? Zanim kupicie, zwróćcie uwagę na jego skład

42 grosze za pączka z marketu? Jest 1 haczyk. A w dodatku jego skład to cała litania ulepszaczy

pączki

Najtańszy przepis na pączki. Za mniej niż 10 zł usmażycie nawet 25 wypasionych sztuk. Ważna jest 1 rzecz

Obniżki cen mięsa w Lidlu

Nie samymi pączkami człowiek żyje - w końcu po tłustoczwartkowym obżarstwie trzeba jeszcze zrobić coś na obiad. Sprawdźcie, jakie mięsa są teraz w promocji w Lidlu i przygotujcie z nich coś pysznego:

  • Rzeźnik, Polski kurczak - mięso mielone z nogi, 400 g: 7,99 zł/opak.

  • Rzeźnik, Polski indyk - golonka: 12,99 zł/kg

  • Rzeźnik, Polski indyk - polędwiczki: 24,59 zł/kg

  • Rzeźnik, Polska wołowina - polędwica cygańska: 39,99 zł/kg

  • Rzeźnik, Polska wołowina - antrykot lub rostbef: 39,99 zł/kg

  • Rzeźnik, Mięso mielone ze schabu, 400 g: 8,99 zł/opak.

  • Rzeźnik, Gulasz wieprzowy z szynki, 500 g: 9,99 zł/opak.

  • Rzeźnik, Golonka wieprzowa z kością i skórą: 10,99 zł/kg

Magda Gessler odpowiada na pytania

Biegnijcie do Lidla po masło za 6 zł w promocji. W tak niskiej cenie kupicie je tylko dziś
AdobeStock
Newsy
W Lidlu oszaleli i dali obniżkę 87% na masło. Promocja obejmie tylko tych klientów
Takich promocji w Lidlu dawno nie było. Wszystkie wasze ulubione produkty kupicie teraz w znacznie niższych cenach - zobaczcie, co się najbardziej opłaca.

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, gdzie w tym tygodniu udać się na zakupy, skoczcie do Lidla. W sklepach tej sieci czekają na was nieprawdopodobne promocje na wasze ulubione artykuły spożywcze. Znacznie taniej kupicie teraz masło, mięso i inne produkty. Sprawdźcie sami, co warto kupić na promocji.  Wielkie obniżki cen w Lidlu Hitem promocji w tym tygodniu zdecydowanie jest masło. To marki Mlekovita kupicie teraz aż 87% taniej. Wystarczy, że kupicie 3 opakowania tego produktu, a dostaniecie rabat  takiej właśnie wysokości na trzecie z nich. Z tej promocji skorzystają jednak tylko i wyłącznie wybrani klienci sieci Lidl. By tego dokonać, należy także kupić inne artykuły na kwotę minimum 49 złotych. Dodatkowo obowiązuje limit w wysokości 3 sztuk na paragon. Nie dajcie się więc naciąć przy kasie! Dużo taniej kupicie także ser gouda w kawałku marki Pilos. Opakowanie 400 g kosztuje tylko 5,99 zł przy zakupie dwóch. Warunkiem jest aktywowanie kuponu na ten produkt w aplikacji Lidl Plus. A łasuchy, które nie mogą się doczekać Mikołajek, na pewno ucieszy oferta na słodycze. Kupując wszystkie produkty marki Favorina, dostaniecie rabat w wysokości 50% na drugi produkt. Ta oferta obowiązuje tylko od poniedziałku do środy, dlatego warto się pospieszyć.  Okazyjne oferty na warzywa i owoce w Lidlu Gdy macie ochotę na owoce, warto wybrać się po nie do Lidla. Na przykład po borówki amerykańskie - opakowanie 400 g kosztuje tam teraz jedynie 11,99 zł (40% mniej, niż zwykle). Znacznie tańsze są też pomarańcze deserowe, które kupicie teraz za 3,99 zł za kilogram. A jeżeli aktywujecie kupon w aplikacji Lidl Plus, to za kilogram mandarynek zapłacicie jedynie 4,49 zł.  Mięso w promocji w Lidlu  Nie brakuje promocji na mięso. Posiadacze aplikacji Lidl Plus mogą kupić mięso mielone wieprzowe, w opakowaniu 400 g, w...

W Lidlu można teraz dostać mleko za darmo? Jest 1 warunek.  A do tego mięso mielone za 5 zł/opak.
AdobeStock
Newsy
W Lidlu można teraz dostać mleko za darmo? Jest 1 warunek.  A do tego mięso mielone za 5 zł/opak.
Po raz kolejny można skorzystać w Lidlu z wyjątkowej promocji i dostać „za darmo” kolejny produkt - sprawdźcie szczegóły.

Lidl nie przestaje zaskakiwać promocjami. Ostatnio w sklepach sieci pojawił się nowy typ oferty - co jakiś czas pewnie produkty są do nabycia „za darmo”, choć jest w tym pewien haczyk. W tym tygodniu w ramach takiej promocji można dostać mleko - sprawdźcie, jak można z niej skorzystać.  Mleko za darmo w Lidlu? W tym tygodniu Lidl kusi specjalną ofertą na mleko polskie UHT 3,2% marki Pilos. To właśnie ten produkt możecie praktycznie dostać za darmo. Zasady są bardzo proste - wystarczy, że kupując to mleko zeskanujecie przy kasie swoją kartę Lidl Plus. Wówczas w waszej aplikacji pojawi się kupon na 3,19 zł (czyli równowartość ceny mleka), do wykorzystania na kolejnych zakupach. By skorzystać z kuponu, będziecie musieli kupić produkty na kwotę minimum 10 złotych. Pospieszcie się - będzie ważny tylko do soboty 20 sierpnia! Obowiązuje oczywiście limit i w tej akcji można wziąć udział tylko raz.  Promocje na dziale mięsnym w Lidlu Kolejną gwiazdą promocji jest mięso mielone wieprzowe marki Rzeźnik. Opakowanie 400 g kupicie o 52% taniej, czyli za 4,99 zł za opakowanie przy zakupie dwóch. Zobaczcie, co jeszcze można kupić w okazyjnej cenie na dziale mięsnym: Rzeźnik Fit Life, Polski indyk - gulasz z piersi, 300 g: 9,99 zł/opak. Rzeźnik, Polski indyk - skrzydła: 10,99 zł/kg Rzeźnik, Polski kurczak Biesiadny z chowu bez antybiotyków - tuszka: 9,99 zł/kg Rzeźnik, Polska wołowina - flaki, 500 g: 8,99 zł/opak. Tańsze warzywa i owoce w Lidlu  W sezonie nie może zabraknąć doskonałych ofert na warzywa i owoce. W tym tygodniu warto wybrać się do Lidla po polskie ziemniaki, które kosztują teraz tylko 0,99 zł za kilogram! Sprawdźcie promocje: Polskie pomidory karbowane, luzem: 9,99 zł/kg Polskie kurki, 200 g: 8,99 zł/opak. Polska cebula dymka:...

Już jutro w Lidlu parówki po 2 zł za opakowanie. Taka promocja nie zdarza się codziennie
AdobeStock
Newsy
W Lidlu parówki po 2 zł za opakowanie. Uwaga, ta promocja obowiązuję tylko tego dnia
Zakupy na ten tydzień już zrobione? Warto wybrać się jutro do Lidla po parówki i inne produkty spożywcze, które kupicie teraz znacznie taniej.

Gdy ceny produktów spożywczych nieustannie rosną, nie pozostaje nic innego, jak zaopatrywać się w nie na promocjach. Sieci handlowe każdego tygodnia kuszą swoich klientów atrakcyjnymi ofertami, z których warto skorzystać. Kupując przecenione artykuły możecie bardzo dużo zaoszczędzić - trzeba tylko uważnie śledzić promocje i być czujnym. W przeciwnym razie inni klienci mogą was wyprzedzić! Zobaczcie, co można taniej kupić w tym tygodniu w Lidlu.  Parówki w promocji w Lidlu Hitem tego tygodnia są zdecydowanie parówki wieprzowe marki Pikok. Jedno opakowanie o wadze 200 g kupicie za 1,99 zł. Jest jeden warunek - musicie kupić co najmniej dwa opakowania tego produktu. Cena regularna wynosi 3,99 zł, jednak przy zakupie dwóch opakowań parówek, jedno dostajecie gratis. By skorzystać z promocji, aktywujcie przy kasie kupon w aplikacji mobilnej Lidl Plus. Pamiętajcie, że oferta obowiązuje tylko w środę 5 października.  Obniżki cen mięsa i wędlin w Lidlu Nie tylko parówki kupicie teraz taniej. Lidl kusi w tym tygodniu wyjątkowo atrakcyjnymi cenami mięsa. Na przykład karkówkę wieprzową kupicie aż 40% taniej, za jedyne 12,99 zł za kilogram. Warunkiem skorzystania z promocji jest wykorzystanie kuponu z aplikacji Lidl Plus. Sprawdźcie, ile kosztują inne produkty na dziale mięsnym: Polski kurczak - mięso mielone z nogi, 400 g: 7,99 zł/opak. Nóżki wieprzowe: 6,99 zł/kg Mięso mielone z łopatki i boczku, 500 g: 8,99 zł/opak. Żeberko mięsne wieprzowe, trójkąt: 13,99 zł/kg Polski indyk - gulasz, 400 g: 7,99 zł/opak. przy zakupie dwóch opakowań Polski kurczak - paski z fileta, 400 g: 9,99 zł/opak. przy zakupie dwóch opakowań Polski indyk - podudzia: 11,99 zł/kg Polski indyk - golonka: 12,99 zł/kg Tanie polskie warzywa i owoce w Lidlu ...

Ile kosztują pączki w Lidlu, Biedronce czy Żabce? Porównujemy ceny najpopularniejszych sklepów
AdobeStock/AdobeStock/AdobeStock
Newsy
Ile kosztują pączki w Lidlu, Biedronce czy Żabce? Porównujemy ceny w  najpopularniejszych sklepach
W tłusty czwartek Polacy zjedzą około 100 milionów pączków. Sprawdźcie, w którym sklepie dostaniecie je w najlepszej cenie.

Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami. Planujecie kupić w tym roku gotowe pączki? Sprawdźcie, ile zapłacicie za nie w najpopularniejszych polskich sklepach i wybierzcie ofertę, która najbardziej odpowiada waszym wymaganiom. Ile kosztują pączki w popularnych dyskontach? Tłusty czwartek już za trzy dni. Jeśli nie macie czasu na samodzielne usmażenie pączków, faworków czy innych smakołyków, kupcie gotowe. Gdzie dostaniecie je najtaniej? Porównujemy przykładowe ceny podane przez sklepy. Ile kosztują pączki w Lidlu? Odstraszają was ceny pączków w cukierniach? Wybierzcie się do Lidla. Tam kupicie pączki o wiele taniej. W ofercie znajdziecie m.in.: donuta confetti za 1,60 zł faworki 200 g za 5,70 zł pączka z nadzieniem czekoladowym za 2,08 zł mini-pączki z nadzieniem karmelowym 240 g za 7,60 zł wegańskie pączki za 2,27 zł/110 g/1 szt. donuty warzywne (o smaku zielonej herbaty, dyni, buraka i marchewki) za 2,89 zł/1 szt. pączki premium z nadzieniem malinowym i liofilizowanymi truskawkami za 3,32 zł/125 g/1 szt. pączki z nadzieniem wiśniowym i pistacjami za 3,80 zł/125 g/1 szt. Ceny pączków w Biedronce Biedronka proponuje swoim klientom zakup promocyjnych produktów, z których możecie przygotować pączki sami w domu. Oprócz tego z gotowych wyrobów warto zwrócić uwagę na takie produkty jak: pączek z nadzieniem kakaowym, 80 g - 1,70 zł pączek E.Wedel, 85 g - 2,37 zł Pączek z nadzieniem truskawkowym i agrestem, 75 g - 1,99 zł Pączek z nadzieniem (podłużny), 95 g - 1,65 zł Pączek malinowy z wiórkami białej czekolady, 72 g - 1,99 zł Pączek z nadzieniem karpatkowym, 90 g - 2,37 zł  Pączek z nadzieniem o smaku różanym, 73 g - 1,99 zł Pączek Love, 88 g - 1,99 zł Pączek z...