17-letni syn Edyty Górniak przeszedł na dietę i sporo schudł. Allan szczególnie unika 1 produktu
ONS.pl
Newsy

17-letni syn Edyty Górniak przeszedł na dietę i sporo schudł. Allan szczególnie unika 1 produktu

Syn znanej piosenkarki zmienił się ostatnio nie do poznania. Czy jest na jakiejś specjalnej diecie?

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, przeszedł ostatnio na specjalną dietę. Jak wygląda jego codzienny jadłospis? Okazuje się, że chłopak całkowicie wyeliminował z niego 1 składnik. Domyślacie się już o czym mowa?

Magda Gessler odpowiada na pytania

Kim jest Allan Krupa?

Allan Krupa urodził się w 2004 roku w Warszawie. Jest synem znanej polskiej piosenkarki Edyty Górniak i jej byłego męża - Dariusza Krupy.

Allan jest jedynym dzieckiem gwiazdy i największym oczkiem w jej głowie. Nastolatek uczęszcza do liceum wojskowego, a jego marzeniem jest ponoć służba w polskiej armii.

Jakiś czas temu Allan był nieco bardziej „przy kości”. Nastolatek postanowił jednak przejść na dietę i znacząco schudł. Jak mu się to udało?

Zobacz także
Edyta Górniak odstawiła ulubiony przysmak, by mieć idealną figurę. Nigdy nie zgadniesz jaki

Edyta Górniak odstawiła ulubiony przysmak, by mieć idealną figurę. Jaki? Nie zgadlibyście

edyta górniak dieta

Edyta Górniak przeszła na restrykcyjną dietę! Ma z czego się odchudzać?

Sekret diety Allana Krupy

Podczas wybuchu pandemii koronawirusa, Allan Krupa wyraźnie przytył. Siedzenie w domu i spożywanie kalorycznych pokarmów, bardzo odbiło się na jego sylwetce. Allan postanowił schudnąć i za namową swojej mamy zaczerpnął porady trenera żywieniowego. Ten ustalił mu dietę, dzięki której chłopak bardzo szybko zacząć zrzucać zbędne kilogramy. Jak odżywia się obecnie Allan? Jego dieta jest bardzo zdrowa, pełna warzyw i nie ma w niej cukru:

- Edyta uważa, że zdrowe odżywianie to podstawa szczęśliwego życia. Allana nie trzeba było długo przekonywać. Zupełnie zmienił swoje nawyki. Stosuje dietę bogatą w produkty o niskim indeksie glikemicznym. Je więc dużo warzyw takich jak brokuły, cukinia i szpinak. Oczywiście unika cukru – donosi tajny informator „Faktu”.

Źródło tabloidu dodało, że Allan schudł w ostatnim czasie aż 12 kilogramów. Paparazzi przyłapali ostatnio nastolatka z dziewczyną w luksusowym centrum handlowym Vitkac w Warszawie, w którym Allan kompletował swoją nową garderobę.

Zwróćcie uwagę na jego nową, smukłą sylwetkę. Allan wyraźnie wyszczuplał i widać, że jest w znakomitej formie, co widać na zdjęciach opublikowanych na Facebooku przez „Fakt”.

Co sądzicie o jego przemianie? Prawda, że sporo ostatnio schudł?

Źródło: Fakt, Jastrzabpost

Marcin Hakiel przeszedł na dietę i schudł nie do poznania. Zdziwicie się, ile teraz waży
ONS.pl
Newsy
Marcin Hakiel przeszedł na dietę i schudł nie do poznania. Zdziwicie się, ile teraz waży
Marcin Hakiel schudł nie do poznania. Nie uwierzycie, ile teraz waży znany tancerz. Czy aby nie powinien już poprzestać z odchudzaniem?

Tuż po ogłoszeniu rozstania z Kasią Cichopek, Marcin Hakiel sporo schudł. Czy tancerz stosuje jakąś specjalną dietę? Kim jest Marcin Hakiel? Marcin Hakiel urodził się w 1983 roku w Gdyni. To utalentowany polski tancerz, choreograf i instruktor tańca. Marcin ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów tanecznych - reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S". Hakiel zajął 12. miejsce na Mistrzostwach Świata w 2001 roku oraz 5. miejsce w Pucharze Europy w 2004 roku. Prywatnie jest byłym mężem znanej polskiej aktorki Katarzyny Cichopek, z którą wychowuje dwójkę dzieci - 13-letniego syna Adama i 8-letnią córkę Helenę.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel) Marcin Hakiel bardzo schudł – jak on tego dokonał? Marcin Hakiel zawsze był w doskonałej formie. Nic dziwnego, w końcu to zawodowy tancerz, który spędził pół życia na treningowej sali. Ostatnio postura Hakiela zmieniła się nie do poznania. Tancerz opublikował w sieci zdjęcie, na którym widać, ile obecnie waży. Okazuje się, że to tylko 69,4 kg: - Powrót do szkoły średniej - napisał Hakiel pod fotką, sugerując, że właśnie tyle ważył, gdy był w liceum.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Marcin Hakiel...

Filip Chajzer schudł dzięki kilku twardym zasadom: „Kilka kolacyjek i już 3 kilo do góry”
ONS.pl
Newsy
Filip Chajzer wyszczuplał dzięki kilku twardym zasadom: „Kilka kolacyjek i już 3 kilo do góry”
Filip Chajzer wygląda wyraźnie lepiej niż kiedykolwiek. Jak prezenter zadbał o swój wygląd?

Filip Chajzer jest ostatnio w znakomitej formie. Czemu to zawdzięcza? Okazuje się, że znany prezenter bardzo zmienił swoje codzienne nawyki i bardzo od tamtej pory schudł. Utrzymanie nowej wagi kosztuje go jednak sporo wyrzeczeń. „Muszę tego bardzo pilnować” - przyznaje. Co dokładnie miał na myśli? Kim jest Filip Chajzer? Filip Chajzer urodził się w 1984 roku w Warszawie. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczął jako redaktor „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”. Obecnie pracuje w telewizji jako prowadzący program „Dzień dobry TVN", ale ma też na swoim koncie przygodę z radiem – pracował m.in. w Radiu Złote Przeboje, gdzie razem ze swoim ojcem Zygmuntem prowadził konkurs „Chajzer kontra Chajzer". Prowadził też program „Piątek, piąteczek, piątunio" w radiowej Czwórce.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer) Filip Chajzer wyraźnie schudł Ostatnio znany prezenter wyraźnie schudł. Czemu to zawdzięcza? Okazuje się, że Filip wdrożył do swojego codziennego życia kilka twardych zasad. Jakich? Dziennikarz nie tylko zmienił swoje nawyki żywieniowe , ale też zaczął regularnie ćwiczyć w siłowni. Efekty przyszły szybciej niż się tego spodziewał. Chajzer doskonale jednak wie, że musi się pilnować i nie może ani na chwilę odpuścić, bo cały jego wysiłek pójdzie na marne.         Wyświetl ten post na Instagramie.        ...

Joanna Krupa od lat nie je 1 produktu. Zdecydowała, że jej córeczka też nie będzie tego jeść
ONS.pl
Newsy
Joanna Krupa od lat nie je 1 produktu. Zdecydowała, że jej córeczka też nie będzie tego jeść
Pod koniec 2019 roku znana modelka, Joanna Krupa, została mamą. Jej urocza córeczka Asha jest wychowywana w miłości do zwierząt. Dziewczynka nigdy nie zjadła mięsa.

Znana modelka i prezenterka telewizyjna, Joanna Krupa , od lat działa na rzecz praw zwierząt. Cztery lata temu prowadziła program „Misja Pies”, w którym zachęcała do adopcji. Brała także udział w akcji przeciwko torturowaniu zwierząt futerkowych. Celebrytka związana jest m.in. z amerykańską organizacją PETA, z kolei w Polsce wspiera wiele schronisk. Nic dziwnego, że postanowiła zostać wegetarianką. Joanna Krupa jest wegetarianką Celebrytka od wielu lat nie spożywa mięsa. Uważa, że bez niego również można żyć zdrowo, a nawet zdrowiej niż niektórym się wydaje. Modelka chce w ten sposób ograniczyć krzywdę istot, które przecież podobnie jak ludzie mają prawo do życia. Dietę wegetariańską stosuje również mąż Joanny Krupy. Ja i mój mąż oboje nie jemy mięsa, czujemy się bardzo dobrze i jesteśmy zdrowi, wyniki badań mamy o wiele lepsze niż kiedyś. Każdy ma swoje zasady i swoje sumienie, ja zawsze będę przekonywała, że jedzenie mięsa i zabijanie bezbronnych zwierzątek nie jest jedyną opcją – stwierdziła w jednym z wywiadów Joanna Krupa. Joanna Krupa nie karmi córki mięsem Pod koniec 2019 roku znana modelka została mamą. Mała Asha jest wychowywana w wegetariańskim duchu. Joanna Krupa nie karmi jej mięsem. W ten sposób chce nie tylko nauczyć ją miłości oraz szacunku do zwierząt, ale również uchronić ją przed chemią i antybiotykami, których według celebrytki nie brakuje w tego typu produktach. Chciałabym, by moja córka się uczyła od najmłodszych lat, że zwierzęta są naszymi przyjaciółmi, że nie trzeba ich jeść, żeby być zdrowym. W dzisiejszych czasach jest tyle produktów, które nie dość, że są zdrowsze, to jeszcze pyszniejsze niż mięso, które dają o wiele więcej składników odżywczych....

Łukasz Nowicki w krótkim czasie schudł 20 kilogramów. Zrezygnował z 2 rzeczy
ONS
Newsy
Łukasz Nowicki w krótkim czasie schudł 20 kg. 48-latkowi pomogło wykluczenie z diety kilku produktów
Łukasz Nowicki sporo w ostatnim czasie schudł, dzięki czemu jeszcze bardziej wyprzystojniał. Jak mu się to udało?

Łukasz Nowicki jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów i prezenterów telewizyjnych. Jakiś czas temu gwiazdor sporo schudł wprowadzając do swojej diety kilka drastycznych zmian. Z czego zrezygnował, że tak świetnie wygląda? Kim jest Łukasz Nowicki? Łukasz Nowicki urodził się w 1973 roku w Krakowie. W 1998 roku ukończył tamtejszą Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Na deskach teatru zadebiutował w 2000 roku w Teatrze Ateneum w Warszawie wcielając się w rolę Mariana Walczaka vel Leszczuka w „Opętanych" Witolda Gombrowicza w reż. Andrzeja Pawłowskiego. Od stycznia 2010 roku Nowicki jest prowadzącym porannego programu TVP2 „Pytanie na śniadanie" a od 6 września 2020 roku prowadzi nowy teleturniej TVP2 „Przyjaciele na zawsze". Prywatnie jest synem wybitnego polskiego aktora Jana Nowickiego oraz byłym mężem znanej piosenkarki Haliny Mlynkovej. z którą ma syna Piotra. Łukasz Nowicki ma obecnie drugą żonę, z którą doczekał się córki Józefiny. Jak dba o swoją formę i ciało?         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Łukasz Nowicki (@lukasz__nowicki) Dieta Łukasza Nowickiego Łukasz Nowicki doskonale wie, że zrzucanie zbędnych kilogramów to nie łatwa sprawa. Aktor i prezenter w swoim czasie ważył aż 20 kilogramów więcej niż obecnie. Pewnego dnia postanowił się za siebie wziąć i schudnąć. Nowicki nie tylko zaczął ćwiczyć i przeszedł na zdrowe odżywianie, ale też postanowił, że nie będzie spożywać żadnych posiłków po godzinie 18. Wykluczył z diety...