17-letni syn Edyty Górniak przeszedł na dietę i sporo schudł. Allan szczególnie unika 1 produktu
ONS.pl
Newsy

17-letni syn Edyty Górniak przeszedł na dietę i sporo schudł. Allan szczególnie unika 1 produktu

Syn znanej piosenkarki zmienił się ostatnio nie do poznania. Czy jest na jakiejś specjalnej diecie?

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, przeszedł ostatnio na specjalną dietę. Jak wygląda jego codzienny jadłospis? Okazuje się, że chłopak całkowicie wyeliminował z niego 1 składnik. Domyślacie się już o czym mowa?

Kim jest Allan Krupa?

Allan Krupa urodził się w 2004 roku w Warszawie. Jest synem znanej polskiej piosenkarki Edyty Górniak i jej byłego męża - Dariusza Krupy.

Allan jest jedynym dzieckiem gwiazdy i największym oczkiem w jej głowie. Nastolatek uczęszcza do liceum wojskowego, a jego marzeniem jest ponoć służba w polskiej armii.

Jakiś czas temu Allan był nieco bardziej „przy kości”. Nastolatek postanowił jednak przejść na dietę i znacząco schudł. Jak mu się to udało?

Zobacz także
Edyta Górniak odstawiła ulubiony przysmak, by mieć idealną figurę. Nigdy nie zgadniesz jaki

Edyta Górniak odstawiła ulubiony przysmak, by mieć idealną figurę. Jaki? Nie zgadlibyście

edyta górniak dieta

Edyta Górniak przeszła na restrykcyjną dietę! Ma z czego się odchudzać?

Sekret diety Allana Krupy

Podczas wybuchu pandemii koronawirusa, Allan Krupa wyraźnie przytył. Siedzenie w domu i spożywanie kalorycznych pokarmów, bardzo odbiło się na jego sylwetce. Allan postanowił schudnąć i za namową swojej mamy zaczerpnął porady trenera żywieniowego. Ten ustalił mu dietę, dzięki której chłopak bardzo szybko zacząć zrzucać zbędne kilogramy. Jak odżywia się obecnie Allan? Jego dieta jest bardzo zdrowa, pełna warzyw i nie ma w niej cukru:

- Edyta uważa, że zdrowe odżywianie to podstawa szczęśliwego życia. Allana nie trzeba było długo przekonywać. Zupełnie zmienił swoje nawyki. Stosuje dietę bogatą w produkty o niskim indeksie glikemicznym. Je więc dużo warzyw takich jak brokuły, cukinia i szpinak. Oczywiście unika cukru – donosi tajny informator „Faktu”.

Źródło tabloidu dodało, że Allan schudł w ostatnim czasie aż 12 kilogramów. Paparazzi przyłapali ostatnio nastolatka z dziewczyną w luksusowym centrum handlowym Vitkac w Warszawie, w którym Allan kompletował swoją nową garderobę.

Zwróćcie uwagę na jego nową, smukłą sylwetkę. Allan wyraźnie wyszczuplał i widać, że jest w znakomitej formie, co widać na zdjęciach opublikowanych na Facebooku przez „Fakt”.

Co sądzicie o jego przemianie? Prawda, że sporo ostatnio schudł?

Źródło: Fakt, Jastrzabpost

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA