Kasia Cichopek
ons
Gwiazdy

Kasia Cichopek pokazała swoją kuchnię. Wow! Co za styl!

Na Instagramie aktorki i tancerki, Kasi Cichopek, pojawił się wpis na temat domu triumfatorki jednej z edycji "Tańca z gwiazdami". Gwiazda pokazała w nim kawałek swojej kuchni. Fani oniemieli z zachwytu!

Kuchnia to serce każdego domu i królestwo większości kobiet. Nic więc dziwnego, że do jej wyglądu i funkcjonalności przywiązujemy tak dużą wagę. Najlepiej, żeby była przestronna, komfortowa i piękna. Nie może w niej zabraknąć również dodatków.

Często jednak nie wiemy, co najlepiej sprawdzi się w tym pomieszczeniu. Jakie meble i materiały wybrać, jak dopasować do siebie kolory. Kuchnia musi być przecież wytrzymała na wysokie temperatury oraz łatwa w czyszczeniu. W końcu nie chcielibyśmy wymieniać blatu po każdym kontakcie z intensywną czerwienią buraków.

Wnętrza znanych osób nierzadko stanowią inspirację w tej kwestii. Jednak niektóre gwiazdy nie lubią ich pokazywać, chcąc zachować oryginalne połączenia dla siebie. Inne wręcz przeciwnie, z radością dzielą się ze swoimi fanami pomysłami na domowe aranżacje. I choć w przypadku Kasi Cichopek stało się to niemal przypadkiem, jej kuchnia pozytywnie zaskoczyła wielu obserwatorów: - „Pani Kasiu śliczna kuchnia i Pani też”.

Dużo bieli w kuchni Kasi Cichopek

Aktorka postawiła na klasykę. W jej kulinarnym królestwie nie zabrakło bowiem bieli. Ta pokryła zarówno dolne jak i górne szafki. Dodatkowo, dzięki wpadającemu do domu światłu, można zobaczyć, jak meble pięknie połyskują. Na podobny materiał zdecydowała się na ścianie nad blatem. To właśnie w tym miejscu kuchnia najbardziej się brudzi. Kiedy miksujemy ciasto nie ma szansy, by choć trochę nie wylądowało na ścianie. Mimo że ta u Kasi Cichopek jest biała, to śliski materiał sprawia, że z pewnością łatwo się ją czyści.

Zobacz także
Kasia Cichopek na Mazurach. Gotuje najlepszy polski obiad. Zjedlibyście?

Kasia Cichopek na Mazurach. Gotuje najlepszy polski obiad. Zjedlibyście?

Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek pokazała swoją kuchnię. Aktorka stawia na funkcjonalność i wygodę

Kolejnym zaskoczeniem są kontrastujące z bielą ciemne blaty, które również nie umknęły uwadze obserwatorów „Kasiu, jak się sprawdza ten ciemny blat?”. Próbując odpowiedzieć na to pytanie możemy domniemywać, że dobrze skoro gwiazda na zdjęciu olśniewa uśmiechem. A tak na poważnie. Ciemny blat w kuchni to dobry wybór. Nie widać na nim różnego rodzaju przebarwień, które z pewnością prędzej czy później pojawią się na jasnych blatach. Można więc powiedzieć, że to rozwiązanie jest bardzo praktyczne i posłuży aktorce na lata.

Na zdjęciu widać też fragment podłogi, którą pokryły duże białe płytki z ciemnymi fugami. Całość wygląda fenomenalnie. Aranżację dopełniają aromatyczne świeże zioła w doniczkach, wiklinowe elementy, drewniane ramy okienne i klimatyczne oświetlenie. Słowem – bajka!

Źródło: Instagram

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA