75-letnia Elżbieta Jaworowicz zdradziła sekret swojej smukłej figury. Od lat nie je 1 rzeczy
ONS
Gwiazdy

77-letnia Elżbieta Jaworowicz zdradziła sekret swojej smukłej figury. Od lat nie je 1 rzeczy

Ten widok znamy już bardzo dobrze. Telewizyjne studio, biurko, przy nim Elżbieta Jaworowicz i jej długie i smukłe nogi. Jak 76-latka dba o swój nienaganny wygląd?

Wielu Polaków od lat plan na późny czwartkowy wieczór ma prosty – włączone TVP 1 i na szklanym ekranie sztandarowy program Telewizji Polskiej, czyli oczywiście „Sprawa dla reportera” Elżbiety Jaworowicz. Kto by pomyślał, że słynna badaczka trudnych, ludzkich spraw prowadzi swój program już od niemal 40 lat? Tak, to nie żart. Jaworowicz pierwszy swój telewizyjny program nakręciła w 1983 roku. Ależ ten czas szybko leci…

Gwiazda „Sprawy dla reportera"

Przez ten czas program podbił serca kilku pokoleń Polaków. Mimo upływu lat nadal cieszy się niezwykłą popularnością. W ostatnim czasie jeden odcinek ogląda średnio 3,5-4 miliony widzów. Niejeden kolega z branży może pozazdrościć doświadczonej dziennikarce oddanej publiczności, która nie opuszcza jej bez względu na jakiekolwiek okoliczności.

Poważne, prawdziwe dramaty z całej Polski, rozmowy ze świadkami i uczestnikami kontrowersyjnych wydarzeń, konfrontacje, spotkania z ekspertami w studio. To wszystko widzimy w niemal każdym odcinku „Sprawy dla reportera”. Oprócz tego nieodzownym elementem popularnej audycji są oczywiście… długie i smukłe nogi pani prowadzącej! Tak jest, widok wyciągniętych nóg wzdłuż biurka stał się znakiem rozpoznawczym pani Elżbiety.

75-letnia Elżbieta Jaworowicz zdradziła sekret swojej smukłej figury. Od lat nie je 1 rzeczy
ONS

Zobacz także
Izabela Trojanowska też jest na diecie pudełkowej! Wiemy, ile już na niej schudła

66-letnia Izabela Trojanowska schudła 15 kg dzięki popularnej diecie. Gwiazda płaci krocie za jedzenie

Ania Dąbrowska przeszła ogromną metamorfozę. Co jadła, że tak schudła?

Ania Dąbrowska przeszła ogromną metamorfozę. Co jadła, że tak schudła?

Dieta Elżbiety Jaworowicz

Kiedy inni reporterzy zazdroszczą Elżbiecie Jaworowicz głównie oglądalności i nieustannej popularności, wielu telewidzów (głównie płci żeńskiej) z podziwem patrzy na doskonałą formę 76-latki.

Jak Jaworowicz dba o swoją wspaniałą figurę? Dziennikarka przyznaje w wywiadach, że nie ma większych problemów ze zdrowiem.

Zawdzięcza to aktywnemu, sportowemu trybowi życia, a także jednemu dietetycznemu ograniczeniu. Prowadząca „Sprawy dla reporterów” prawie w ogóle nie jada mięsa! Podobno dlatego może się poszczycić nienaganną sylwetką, promienną cerą i młodzieńczym wyglądem.

Dieta Jaworowicz obfituje głównie w warzywa. Dziennikarka zdradziła, że najczęściej przygotowuje w domu dania kuchni śródziemnomorskiej i azjatyckiej.

Źródło:  interia.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA