Daniel Martyniuk, jedzenie
Instagram, screen z profilu Daniela Martyniuka/Pixabay, Daniel Friesenecker
Gwiazdy

Dramat syna Zenka Martyniuka. Został odcięty od pieniędzy. “Dostaję kasę tylko na jedzenie”

"Król disco polo", związany od 30 lat z Danutą Martyniuk, nie ma lekko. ich syn od dawna nie schodzi z ust Polaków. Ślub, rozwód i publiczne potyczki z gwiazdami to tylko niektóre z ostatnich wyczynów Daniela. Na jakim etapie życia jest obecnie 30-latek?
Aleksandra Jaworska
listopad 19, 2020

Syn Martyniuków potrafi wzbudzać sensacje. Każda z jego wypowiedzi odbija się szerokim echem w Internecie. Latorośl najsłynniejszej pary disco polo nie przebiera w słowach. Zazwyczaj szokuje i potrafi sprowokować swoich obserwatorów do niekończącej się wymiany zdań. Jak było tym razem?

Kurek z pieniędzmi

Internautom zdarza się upomnieć Zenka Martyniuka o to, że niepotrzebnie utrzymuje swojego dorosłego już syna. Daniel nie pracuje i jedynym jego dochodem są pieniądze jego rodziców.

Zenon Martyniuk w dotychczasowej karierze występował w zespołach Akcent, Akord i Centrum. Potrafi śpiewać w językach: romskim, białoruskim i rosyjskim. Większej publiczności jest znany z Sylwestra z Dwójką.

Muzyk cieszy się sympatią telewidzów. Ma liczne zastępy fanów, które nie pochwalają jednak jego pobłażliwości względem syna. Być może w reakcji na Internetową burzę wobec Daniela Martyniuk podjął kroki ostateczne.

Tylko na jedzenie

Piosenkarz wraz z żoną postanowili odciąć Daniela od własnych pieniędzy. Jak poinformował na social mediach sam zainteresowany, pieniądze, które będzie otrzymywać, mają zaspokajać wyłącznie potrzeby konieczne. 

Być może naczelny celebryta kraju czegoś dzięki temu ograniczeniu się nauczy. Do jego osiągnięć można na razie zaliczyć głośne skandale z obrażeniem byłej żony Eweliny, czy jazdę po pijanemu.

Co prawda tabloidy chwilę temu biły na alarm jakoby małżeństwo z Podlasia, nie miało pomysłu na swojego syna, tak przykręcenie kurka z pieniędzmi wydaje się na ten moment jedynym, dobrym rozwiązaniem.

Niezbędne wydatki

Suma przeznaczona na niezbędne wydatki Daniela Martyniuka jest objęta tajemnicą. Jednak jak można się spodziewać nie na długo. Niewykluczone, że syn króla disco polo poruszy ten temat na publicznym forum jeszcze nie raz. Obyśmy się mylili. 

Być może dla Zenka i jego rodziny idą wreszcie spokojniejsze czasy. Jak myślicie?

 

Komentarze
Patelnia Magda Gessler Home
ONS/Gotujmy.pl
Gwiazdy Zamówił patelnię z Magda Gessler Home. To, co wyjął z paczkomatu przechodzi najśmielsze wyobrażenie! Będziecie w szoku!
Gotować każdy umie? Prawdopodobnie tak. Dostarczać przesyłki w całości? Już niekoniecznie. Patelnia Magdy Gessler nadesłana przez jednego z naszych czytelników rozbawi was do łez.
Aleksandra Jaworska
listopad 19, 2020

Magda Gessler udziela się na wielu płaszczyznach biznesowych. Szczególnie bliska jej sercu kuchnia doczekała się marki pod nazwą MG Home. Wśród oferty handlowej restauratorki znajdziecie między innymi akcesoria kuchenne sygnowane przez Gessler. O ile marka zdążyła zyskać sympatię konsumentów, o tyle nie da się przewidzieć sytuacji losowych.  Produkty Magdy Gessler cieszą się powodzeniem ze względu na wysoką jakość, praktyczność i estetykę. W ofercie marki znajdziemy m. in. garnki i patelnie. Z dostawą do paczkomatu W dobie pandemii zakupy przez Internet stały się popularnym standardem. Coraz częściej wybieramy sposób dostarczenia zamówienia, jakim jest kurier, czy dostawa do paczkomatu. To łatwość, wygoda i możliwość odebrania przesyłki w dowolnym momencie.  Podobnego wyboru w sieci, z dostawą do paczkomatu, dokonał pan Maciej. Zachęcony jakością produktów MG Home, jak i uznaniem dla restauratorki, postanowił zamówić jedną z patelni, którą znalazł na jednej z aukcji.  Nie wiemy kto zawinił, jednak zawartość odebranej paczki nie spełniła oczekiwań pana Macieja. Zamówiona patelnia była zgięta w pół. Podczas przewozu, przez nieuwagę pakujących? Tego nie razie nie wiemy. Tłumaczyć najprawdopodobniej będzie się firma kurierska. Zadośćuczynienie Pan Maciej zobowiązał się zwrócić patelnię w stanie, w jakim ją otrzymał. Na pewno do reklamacji przyda się obszerniejsze wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Jak myślicie, jak do tego doszło? 

Przeczytaj